Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti szeritentek igaz, hogy a...

Márk Simon kérdése:

Ti szeritentek igaz, hogy a MY TALKING ANGELA fel lett törve? Több lent!

Figyelt kérdés

Üdv emberek!!

Az iskolában halottam elöször, hogy egy valaki feltörte a MY TALKING Angelát... Meg hogy lányokat rabolt el ez a pedofil. Én elöször nem nagyon hittem, de olvassgattam a neten, és hát fel tűnt egy két dolgol amit nem értek.

-Azt mondják hogy az illető kb.50 éves.Kérdezem én 50 évesen hacker valaki?(Hááát... nem tudom)

-A kamerán keresztül néz téged??Jajj istenem... Itt áltam le a kereséssel.


Most komolyan?? Szerintetek mennyi pénzt kaphat a tervező?? Rengeteget. És pont egy 50 éves pedofil, egy alkalmazáson keresztül szemeli ki az áldozatát??? ÁÁÁÁ...hhhh..... nem hiszem...Nektek mi a véleményetek??!! Normális, válaszokat várok. Köszönöm szépen.!



2015. máj. 4. 14:48
 1/3 anonim ***** válasza:
nem igaz!
2015. máj. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 2xSü ***** válasza:

Urban legends: [link]


Valószínű hogy valami konkurens cég, vagy egy berágott nagy fantáziájú felhasználó kezdett lejárató kampányba.


> Meg hogy lányokat rabolt el ez a pedofil.


Gondolom nem az alkalmazáson keresztül húzta át őket a telefonon. Egyébiránt ilyen előfordulhat a világban úgy általában, függetlenül attól, hogy milyen módon veszi fel az adott pedofil az áldozataival a kapcsolatot, chaten, Facebookon, akár még itt a GYK-n is.


> Én elöször nem nagyon hittem, de olvassgattam a neten


Hát akkor valamit nagyon nem jó helyen keresgéltél. Ha rákeresel a Google-ben a „my talking angela” kulcsszavakat, az első két találat a cáfolatáról szól.


> Kérdezem én 50 évesen hacker valaki?


Amúgy miért ne lehetne? A C++ programozási nyelv atyja – Bjarne Stroustrup, aki a szó klasszikus értelmében (lásd: [link] ) – az egyik legismertebb személy a klasszikus hacker társadalomban – jelenleg 64 éves. Nem hogy aktív és programozik még, de továbbra is ő a C++ programozás nyelv fejlődésének egyik meghatározója.


> A kamerán keresztül néz téged?


Egy alkalmazás jogokat kér a telepítésénél. Ha az ember nem olvassa el ezeket, akkor persze hihet ilyen hülyeségeknek. Ha egy alkalmazás jogot kér a kamera használatára, akkor igen, jó eséllyel használni is fogja. Ha az alkalmazás olyan, aminek nem kellene használnia a kamerát, akkor ne adj rá engedélyt. Ezen egy cracker sem sokat tud változtatni, illetve ha lenne módja, ennél jóval durvább dolgokat is csinálhatna, eleve nem csak egy alkalmazásban, vagy egy ennél jóval elterjedtebb alkalmazásban.


> Szerintetek mennyi pénzt kaphat a tervező?


Mármint a játék tervezője? Neki mi köze a történethez? Még ha igaz is lenne, hogy valamilyen módon feltörték a játékot, és/vagy a rendszert, akkor ebben ő is csak áldozat. Mivel a játék ingyenes, így valóban jó kérdés, hogy a sok 0 Ft-ból mekkora haszonra tett szert.


> Nektek mi a véleményetek


A vélemény mit sem számít. A vélemény csak egy érzelmi reakció, aminek semmi alapja nincs. A kérdés, hogy a tények, információk mit mondanak. Azok meg ezt mondják: [link]

2015. máj. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Előző. A játék ingyenes de a játékon belül sok a reklám + sokan vásárolnak benne bizonyos dolgokat. Már is meg van a bevétel.
2015. máj. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!