Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Marosvásárhelyi Orvosi és...

A Marosvásárhelyi Orvosi és Gyógyszerészeti Egyetemen még van magyar oktatás?

Figyelt kérdés

2015. máj. 5. 17:05
 1/4 A kérdező kommentje:

A MOGYE-re szeretnék jelentkezni. Azt olvastam/hallottam, hogy van magyar oktatás is, de csak az elméleti része. A gyakorlati rész románul folyik. Valaki azt írta, hogy ha abszolút nem értik a hallgatók, akkor átváltanak angolra, de első év végén mindenképpen le kell vizsgázni román nyelvből.

Most azt olvastam, hogy csak úgy lehet jelentkezni, illetve bekerülni, ha már eleve tudok románul. De akkor mi értelme a magyar szaknak?

Tud valaki bővebb felvilágosítást adni ez ügyben? Ezenkívül bármi érdekel még az egyetemről, oktatásról, az ottani létről.

2015. máj. 5. 17:10
 2/4 anonim válasza:
Van magyar oktatas de hiaba iratkozol szin tiszta magyar osztalyba ugyis lesznek tantargyak melyeket romanul tanitjak sajnos
2015. máj. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
a gyakorlat van románul az elmélet magyarul van
2015. máj. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Te is Magyarorszagrol vagy? En igen, es jovore oda keszulok, ha gondolod felvehetnenk a kapcsolatot.
2015. máj. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!