Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 19 éves fiú vagyok és szinte...

19 éves fiú vagyok és szinte nem is változom semmit ami a felnőttkort illeti; se testi se párkapcsolati téren. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Most töltöm a 19-et. Átlagos magasságú, de vékony fiú vagyok elég lányos beütéssel. Hetero vagyok amugy, de az arcom és a hangom elég érdekes sokak szerint. Sajnos még nem is igazán van arcszőrzetem, ami sokat változtatna a megítélésemen.

Gondolkoztam abba, hogy edzeni kezdek, de szégyelnék bemenni egy edzőterembe, mert kinevetnének úgyis.

Párkapcsolati téren is csőd az életem. Sajnos elkerülnek a lányok és igazából már sokszor hittek melegnek is.

Nem vagyok egy nagy szórakozós, sose megyek diszkóba mert engem az ilyesfajta szórakozás nem érdekel. Nem tartom alantasnak, de elborzaszt amit hallok a mai szórakozóhelyekről. Szeretem a művészetet ami nagyon fontos része az életemnek. Nem tartom magam nyomoréknak, igazából a legnagyobb bajom azzal van, hogy inkább kisfiús vagyok és eléggé elmaradottnak érzem magam a kortársaimhoz képest. Elvileg minden rendben van nálam hormonálisan, de egyre terhesebb nekem ez az állapot. Nem érzem azt, hogy meg tudnék védeni egy lányt az alkatom miatt. Meg sokszor érzem azt is, hogy tök viccesen is néznék ki egy lánnyal, mert azt hinnék sokan h az öccse vagyok.

Szerintetek hogyan tudnék a megítélésemen változtatni?



2015. máj. 6. 20:18
 1/2 anonim ***** válasza:

nem fognak kinevetni ha lemész egy terembe már feltéve ha nem 60 kilósan atlétában inditasz és szemkontaktust teremtesz mindenkivel aki lenne van

Nem kell egyébként se foglalkozni senkivel sem lenn, csak edzeni kell járni abból nem lehet baj

Otthon is nyomhatsz fekvőket meg végezhetsz guggolásokat saját testsúllyal azzal egy bizonyos alapvető tömeget magadra tudsz pakolni

Ha nem teszel a változásért nem is fogsz változni

2015. máj. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Aki tetszik, annak udvarolj. Csak külsőt írtál szinte, de a félénk, nem hivalkodó lányok közt ez a külső sokszor bejön. De neked kell meghódítanod! Azonkívül, a megítéléseden nehezen, de az önbizalom növelésével tudsz változtatni. Az önbizalom pedig az önismerettel együtt alakul. "Ki vagyok én" - ez a kérdés, maga a kérdés egy buddhista gyakorlat. Tedd fel, amikor elmélkedsz. Nagyon érdekes, ahogy a válasz felsejlik előttünk, ha ezen gondolkodunk. Fontos a gondolkodáson magán gondolkodni. Ott ugyanis "születik" valami, ami fontos szellemi a úton járóknak. Ezt olvasd el, sokat fogsz épülni általa:

[link]

2015. máj. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!