Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Másoknak is feltűnt már, hogy...

Másoknak is feltűnt már, hogy az egyszerű párkapcsolati kérdéseket a családi kapcsolatokba írják és nem a megfelelő kategóriába?

Figyelt kérdés
2013. okt. 2. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
Miért, szerinted melyik lenne megfelelő kategória? A szerelem, szex párkapcsolat részbe, ahol leginkább tapasztalatlan 10en évesek adják a világmegváltó tanácsaikat felnőtt embereknek, akik több éve együtt vannak? Vagy csináljanak egy külön párkapcsolat témát ebbe a kategóriába, hogy megnyugodjon a kis lelked, hogy különb vagy, mert téged elvettek?
2013. okt. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mit nevezünk "egyszerű párkapcsolati" kérdésnek? Én tíz éve vagyok a párommal. Nem vagyunk házasok, tény, de nem hiszem hogy a gyűrű meg egy papír hiánya miatt más lenne a mi párkapcsolatunk mint a házasoké. :)
2013. okt. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem rólam van szó. Persze volt már olyan, hogy olyan kérdést tettem ki, amely több témakörbe is beleillett volna, de nem haragudtam meg érte, hogy áttettek. Viszont ez házasság témakör, nem párkapcsolat.
2013. okt. 2. 21:42
 4/4 anonim ***** válasza:
96%
Mert ez a kerdes szerinted épp megfelelő helyen van a hazassag kategóriában......
2013. okt. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!