Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A STAR WARS-t milyen sorrendbe...

Lordan11 kérdése:

A STAR WARS-t milyen sorrendben érdemes nézni?

Figyelt kérdés
Ugy értem hogy idő szerint (IV V VI - I II III) vagy sorszámszerint(I II III IV V VI)

2015. máj. 6. 21:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
54%
Sorszám szerint.
2015. máj. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
49%
Sorszám szerint, úgy fog összeállni a sztory. MOndjuk kicsit viccesnek fog hatni az új részek grafikája után a három régi... :D
2015. máj. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
33%
A IV, V, VI-ot, az I, II, III-at meg hagyni a pics***ba.
2015. máj. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
66%
Azért az I, II,III nélkül messze nem teljes a kép.
2015. máj. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
67%

Az már sokszor volt kérdés. Most tekintsünk el attól, hogy az 1-3 részek olyanok, amilyenek. Olyanok, de lépjünk túl rajta.

4-6 és 1-3 a javasolt sorrend. Lehet, hogy sorszám szerint nem helyes, de több olyan fordulat is van a 4-6 részekben, amiket az első három lelő.

2015. máj. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
37%

"Lehet, hogy sorszám szerint nem helyes, de több olyan fordulat is van a 4-6 részekben, amiket az első három lelő."


Inkább az első 3 részben vannak olyan fordulatok, amiker a második 3 rész lelő. Például végig tudud, hogy Anakin át fog állni a sötét oldalra. Sokkal jobb úgy nézni, hogy nem tudod át fog e állni. Itt ugye én már elmondtam neked, hogy át fog, bocsi.

2015. máj. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
75%
Mi a baj I-III részel szerintem vannak olyan színvonalon mindegyik mint a IV-VI?
2015. júl. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

"Nem szeretem a homokot, mindenbe belemegy..."


kontra


"Szeretlek."

"Tudom."

2015. júl. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
70%

Utolsó:


Azért ezt te sem gondolod komolyan... direkt kiválasztottál egy olyan aspektust ami kifejezetten szar az előzménytrilógiában, de az eredetiben meg nagyon jó. Mintha fordítva nem lehetne...


Az előzménytrilógiának két dolgot lehet igazán felróni:

1. Anakin-Padmé szerelmi szál pocsékul lett bemutatva

2. Jar-Jar Binks jelleme (nem a szerepe, csak a jelleme, mert kétségtelenül fontos láncszem az első részben)

Ez a két negatívum helytálló, a többi csak az agyatlan fikázók kényszerképzetei által keletkezett...

2015. júl. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

"Mintha fordítva nem lehetne... "


Biztos lehetne. A rohamosztagosok idióták, az ewokok idétlenek, Leia az egyetlen női karakter, aki mindhárom filmben szerepel. Vannak kategóriák, ahol az előzménytrilógia egy kicsit fejlődött. Egy picit.

De a látványvilága egy katyvasz, az űrpolitika nevetséges, egyszerre rombolja le Obi Vant, Anakint és Yodát, az erőt. És ne mondd, hogy Anakin és Padmé kapcsolatának lerombolása nem főbűn, ami hármat ér.

Ezt a jelenetet vágták ki a Klónok támadásából. Ezt:

[link]

Botrány. Ehelyett jött a homok titkai.

2015. júl. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!