Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az, ciki ha valakinek az...

Az, ciki ha valakinek az anyukája, nem hagyja hogy metálosan mindig feketébe járjon?

Figyelt kérdés
2010. febr. 23. 17:26
 1/8 anonim ***** válasza:
De miért nem engedi? Én mindig feketében öltözöm ha akarják ha nem! Ha neked az tetszik akkor akkor is vedd fel azt! ne mások mondják meg neked hogy hogy öltözz!
2010. febr. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
azért nem engedi, mert a legtöbb szülőnek nem tetszik, ha a gyereke eltér attól az elképzeléstől, amit ő alakított ki a gyerekéről, amilyennek akarja látni a gyerekét. és ilyenkor jön ez a szöveg: "de hát te nem is ilyen vagy!én ismerlek!" haha
2010. febr. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az ciki ha a gyerek hagyja is magát és abba öltözik amit anyuci/apuci erőltet rá. Mondd meg hogy mit akarsz, legyen is úgy. Ne hagyd magad mert akkor hozzászoknak és sose lesz saját egyéniséged.
2010. febr. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
nem ciki, szánalmas...
2010. máj. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Nem cinkes, mert sztem úgy,ahogy megszokott a kezdetekben(ismételném 17:56-osat:D). No de az bizony már gáz, ha hagyod is, h. eltiltsanak a hordani kívánt ruháidtól:D


Engem mindig azzal csesztettek, h. gusztustalan tramplinak nézek ki(jó, úgy is megyek néha X3) meg h. rossz hatással lehet a lelkiállapotomra ez a sok fekete, csak h. én leszartam(Ja meg hozzátenném, ink. a felőlük érkező sok negatív vélemény lett elég rossz hatással rám) Meg h. milyen beteges pólókban járok, nehogy ebben jelenjek meg a rokonok előtt!XD.. (Áh, de ez vhogy át kezd menni egy másik témába:D) Szal itt abba is hagyom ink. a lényeg, ha erőszakosak, lázadj azt szokjanak hozzá, h. ilyen a kölkük.

(Ja, meg még abban is különbözünk sztem, h. én képtelen vagyok elválni a pulcsiktól+bakimtól. 38 fokban is nagy pulcsiban járkálok meg bakancsban.. De nem érdekel, mégha komolyan MINDENKI hülyének is néz. Asszem keményen elborulna az agyam, ha eltiltanák tőlem őket O_o

Na Csőő:D


15L

2010. júl. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Utóbbi vagyok, és hozzá tenném, h. ha fel is veszed a fekete pólóidat, gondolom nem ráncigálják le rólad.. Szal semmi akadálya, h. hordd.
2010. júl. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
kösz!
2010. júl. 10. 17:24
 8/8 anonim ***** válasza:

A szülőnek ciki, mert szerintem rossz hozzáállásról tanúskodik. Hagyni kell a gyereket, hadd öltözzön úgy, ahogy neki tetszik. Így előbb kinövi.


Bocs, rockerek, nem bántásból mondom ezt, de szerintem előbb-utóbb fog ez változni. Ha máskor nem, akkor majd ha dolgozni kezdtek.


Ezt tapasztalatból mondom, én is felvettem a stílus külsőségeit. De ahogy egyre idősebb lettem, felébredt bennem az igény a nőiesebb öltözködésre. Világos cuccot most se nagyon hordok, csak most már bakancsot sem. :) Max. koncertre.

2010. szept. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!