Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok arról, hogy...

Ti mit gondoltok arról, hogy egy 15 éves lány egy 18 éves fiúval jár? . Mert szüleim nagyon ellene vannak

Figyelt kérdés
pedig a srác tök rendes, nem beképzelt és tényleg mindig meghallgat ... Olyan nekem mint a legjobb barátom
2015. máj. 14. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem is 18 éves a barátom. És én is 15 vagyok:) Hát nekem anyukám tudja még csak, egyelőre. Ám kicsit meglepődött, de mivel anyum is ennyi idősen ismerte meg apát, és köztük pedig 5 év van, így elfogadta ☺

Ám szerintem normális, bár 20 felett, tényleg nem nagyon az... de ez még egy elfogadható korkülönbség:)

Mondjuk attól is függ,hogy szexuális téren meddig mentek el? :) 15L

2015. máj. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy a szüleid azért lennének ellene mert attól félnek hogy "beképzelt" vagy "nem hallgat meg" :D Egyszerűen a 18 éves fiúk általában már nagyon akarnak szexelni, téged meg a kislányuknak tartanak, és tényleg fiatal vagy. Mutasd be nekik(ha eddig nem tetted), ha látják hogy rendes idővel talán megbarátkoznak a gondolattal, bár érthető hogy ellenzik. Próbálj kicsit az ő szemszögükből gondolkodni.


(atya ég olyan fura hogy 2000-ben születettek 15 évesek, öregnek érzem magam)

2015. máj. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezt a szex témát már anyumékkal és a barátommal is megbeszéltem... mindannyian tudják h én 18 éves koromig ezt nem akarom még...csak anyuék nem hisznek nekem :( ők azt hiszik h az első adandó alkalommal meg fog történni és már azzal nyaggatnak h mi lesz ha esetleg teherbe esek.. akkor az életem tönkre fog menni stb. :/ .. rossz érzés h ennyire nem bíznak bennem :( .. tudhatnák h nem vagyok olyan hülye h ennyi évesen gyerekem legyen..
2015. máj. 14. 20:27
 4/5 anonim válasza:
Nekem is 18 éves barátom van, és elfogadták a szüleim :) nem bunkó, nem beképzelt, nem használ ki és elfogad.. stb :) 15L
2015. máj. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
#4 vagyok. Az akkori baratommal mar nem vagyok egyutt. Viszont most uj van. Es o 20eves :)
2015. dec. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!