Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A zoraki r1 gg gumilövedékes...

A zoraki r1 gg gumilövedékes gáz-riasztó pisztoly?

Figyelt kérdés

Mennyire nagy az ereje?

Ha mondjuk a támadó télikabátban van, azt is megállítja?

Mennyire lehet rejtve viselni?

Milyen 9mm riasztó töltényt használtok?

Egyéb hasznos információk, tanácsok?



Kérlek, olyanokat ne írjatok, hogy nem lehet utcán gumival töltve viselni, mert az törvénytelen, mivel volt már erről bírói ítélet és a védekezőt nem marasztalták el ez ügyben.



2015. máj. 18. 17:29
 1/3 Csiß ***** válasza:

Mennyire nagy az ereje?

-Tölténytől függ


Ha mondjuk a támadó télikabátban van, azt is megállítja?

-Szerintem nem


Mennyire lehet rejtve viselni?

-Teljesen jól.Viszonylag kicsi és könnyű.


Milyen 9mm riasztó töltényt használtok?

-Én még lapua-t de ezt már elvileg nem lehet kapni hivatalosan.nem hivatalosan meg aranyárban árulják.


Egyéb hasznos információk, tanácsok?

-Titan felületkezelésűt ne vegyél..Pár lövés után ledobja magáról és csúnya lesz.

2015. máj. 19. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem lőttem még télikabátos emberre, de én sem nagyon bízok benne olyankor. Fejre viszont valószínűleg túl veszélyes.

Akah övtokban tökéletesen rejthető, jól hozzád szorítja. Umarex tölténnyel és 10 mm-es gumival hordom.

Nekem fényes fekete van, elég szépen tartja magát 3.5 évesen is, de egy időben kocsiban a biztonsági öv csatja mellett tartottam, az fémig leszedte a festéket a csőről.

És nézd meg a csőakasztó elhelyezkedését, egy tesztben felülről lógott be, ami egyenes felfelé hordást eredményez, az enyémben viszont kb 2 óránál van, ezért erősen jobbra felfelé hord... Kicsit nehezebb számolni vele.

2015. jún. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
télikabátot még a régi 40 joule sok is simán átnyomták.
2016. szept. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!