Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit, és mikor álmodtatok...

Mit, és mikor álmodtatok utoljára? Mi volt a legijesztőbb/legviccesebb/legfárasztóbb/legundorítóbb álmod?

Figyelt kérdés
Én 2 napja álmodtam,olyat,hogy izzadtan ébredtem..unokatestvéremről azt,hogy gyógyíthatatlan tüdőrákos.Majd elmesélem neki ezt a kellemes álmot.Ezenkívűl annyi baromságot összeálmodtam már máskor is,hogy előfordult,hogy úgy ébredtem fel,hogy kacagok.Mesébe illő nem normális dolgok,tudjátok....:-)
2010. febr. 25. 13:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

a legvicesebb álmom:


kint vagyok a kertem ben egyszer csak elkezd kergetni egy repülő menyét

kifutok az utcára ráugrok a villanypózna tetejére és póznáról póznára ugrálok a repülő menyét meg repül utánam


amikor felkeltem nagyon nagyot röhögtem xD

2010. máj. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
xD hú nekem kissebb koromban mindig az volt az álmom,hogy nem találok haza.De az volt a legérdekesebb,hogy az egyik álmomban rájövök,hogy csak álmodom,és olyan jó volt,mert mindent megcsinálhattam,mert csak álom :D sőt még azt is megnéztem,hogy milyen élesen látom az álmokat.xD Ee kirándulások előtt mindig megálmodom milyen lesz. De persze egyáltalán nem úgy lesz xD
2010. jún. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

jah,még az előző vok:

Legundorítóbb: Nem tom miért,de a melkasomon kezdel eltépődni és leszakadni a bőr,de vér nélkül,és nem is éreztem semit,és láttam a tüdőmet,meg ilyeneket,és már kezdett leszakadni teljesen az egész mindenemről a bőr :P

de valőszínüleg fáztam,mert úgy éreztem,mintha tényleg le jött volna a bőröm...nagyon rossz volt...

A legrosszabbat inkább nem mondom,el,mert kicsit morbid...

2010. jún. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Legviccesebb: Az iskolába kellett beküldeni egy videót a családom életéről. Egy villanás, és mutatták a videómat: Egy meztelen felnőtt férfi, épp áll a hűtő előtt, közben veszi ki a tejszínhabot. A teste tele van tejszínhabbal, és utána közelről mutatták az arcát: Lassítva fújta rá a tejszínhabot, miközben ilyen idióta fejet vágott, és a videó alá ki volt írva sárga betűkkel, hogy: A legnormálisabb ember a családban. XD
2011. febr. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Huhh nekem nagyon sok jó álmom volt és már nem tudom mindet felidézni.

Egyik az volt hogy voltam egy kis szobában és egy ásó volt a kezemben, és ha azt elkezdtem emelgetni akkor repülni tudtam. :D ez hülyeségnek hangzik de azér jó volt


Meg volt olyan is hogy van egy nagy 6 sávos autópálya és mellette volt két árok és az árkok között volt egy fal ami narancssárga színű, és a teteje 45°-os szögben behajlott és volt rajta egy kör és a kör mindig változtatta a színét nem lehetett elmondani hogy narancssárga vagy zöld színű. Ez nem tudom miért de érdekes volt.


Meg volt egy olyan álmom is (de ilyenkor még lehettem vagy 7 éves) mikor a nagymamám házába voltam és a bejárati ajtónál egy lépcső van mert a ház meg van emelve és a kerítés ami az utcára nyílt be volt fedve autóknak a motorháztetőjével és nem tudtam rajra átmenni, volt egy műhely ahol volt benn egy kapu ami ha bemegyek akkor bekerülök a házba vagyis ahova el akartam jutni ( eleve nem volt kapu csak az álmomba :D ) és a kapu előtt állt egy csöves aki azt elkezdett egy gombot nyomkodni és amikor egyszer megnyomja akkor átvált egy olyan helyre ami nem a házba hanem egy kínzókamrába vezet és ezt a hapek folyamatosan nyomkodta és nem mertem megkockáztatni hogy bemenjek az ajtón ezért visszamentem az udvarra és mire kijöttem a lépcső a bejárat előtt tele volt pakolva nyers véres hússal (és ezt 7 évesen álmodtam :( ) és nem mertem fölmenni a lépcsőn mert gusztustalan volt és a lépvcsővel szemben áll egy barackfa, amin természetesen nem barack volt hanem sok őznek a szeme minden barack helyett (eltudod képzelni milyen lehetett? ) és ott a falból kilógott egy kis vascső amibe ha benne volt egy lámpa a csőben. Tudtam hogy ott van benne a lámpa de nem láttam és mikor oda jön az a csöves hogy ad egy fűrészt hogy vágjam el a csövet hogy megnézzem hogy tényleg benne van-e a lámpa akkor megfordulok és odakötöz a csőhöz egy lánccal (a csőhöz kötött láncos jelenet mintha lett volna egyik horrorfilmben asszem a Fűrész-ben) és odaadta a a fűrészt hogy vágjam el a csövet és ha benne van a lámpa akkor elenged. Természetesen elvágam a csövet de mikor sikerült akkor a fűrész elkopott, benne volt a lámpa de úgy volt hogy a cső két végéből jött a vezeték. Odahívtam a csövest hogy benne van a lámpa és hogy elenged-e, azt mondta hogy ő nem arra adta a fűrészt hogy a csövet vágjam el csak azt mondta. És fogta magát a csöves és belement abba a "teleport" -ba ami előtt a gombot nyomkodta és bekerült a kínzó kamrába. később mikor otthagyott egyedül az "őzhúsos" lépcsővel szemben akkor megnéztem hogy tudnák kiszabadulni és láttam hogy reménytelen mert a cső két végéből jött a vezeték és a lámpa világított és a vezeték nagyon vastag volt elkezdtem a kopott fűrésszel vágni a zsinórt de eszembe jutott hogy abba van áram is úgyhogy hagytam és eldobtam jó messzire a fűrészt és eltaláltam a szomszéd fürdőszoba ablakát és az pont zuhanyzott és át jött megnézni hogy miért zajongok és áttörte a motorháztetővel befedett kerítést és kikapcsolta az áramot és mikor ki akart szabadítani akkor az udvarra vagyis mellénk leesett egy lift és benne volt egy dinnye és megpróbált kiszabadítani de nem ment neki és mondtam hogy együk meg a dinnyét mert éhesek voltunk de nem hallgatott rám azér is a zsinórt feszegette de egyszer meggondoltam magam és meglöktem akkor beesett a liftbe és a dinnyére esett és az összetört, és benne volt a kulcs ami kellett.


Ez akkor még 7 évesen nagyon ijesztő volt és hajnalba mikor álmodtam akkor fölkeltem és nagyon hevesen vert a szívem és féltem is de megpróbáltam megemészteni hogy ez csak álom volt és ott sírtam a szobába anyámék megpróbáltak megnyugtatni :( ezt sose felejtem el.


És légy szíves írj vissza kommentbe vagy privát üzenetbe hogy elolvastad mert ahogy látom régi ez a kérdésed és kíváncsi vagyok hogy elolvastad-e.

2012. febr. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!