Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan pasi akinek magasabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan pasi akinek magasabb a barátnője? Hány centivel kb? Nálam 3 de azért eléggé látszik. Működhet egy ilyen kapcsolat? Anyám is magasabb volt apámnál, én is kifogtam hogy pont egy olyan csajt szeretek.

Figyelt kérdés
2014. jún. 27. 07:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Cimbora, ha 10 centi különbség lenne, akkor is azt mondanám ,hogy Persze, működhet!:)


Jó, lehet a férfinak kicsit szarul esik, hogy alacsonyabb vagyok, az asszonynál, de szard le mások véleményét.. Ha a csajt sem zavarja, akkor no problem.. Nem 1-2 olyan párkapcsolat van, ahol a nő a magasabb, mégis működő párkapcsolat.. Szóval, fel a fejjel!



19/F

2014. jún. 27. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha ilyen hülyeségeken gondolkozol akkor nem...mondhatni egy ilyen kapcsolatból lettél te is...szerinted működhet? és ha ilyen apróságon akadsz fenn akkor vagy nem mész bele mert zavar, vagy megszokod, elfogadod és boldog lehetsz!
2014. jún. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%
Ahol a kapcsolat érzelmeken alapul, márpedig a szerelem az ilyen, ott nem számít semmi. Egyébként meg általában mégis csak a nő választ (ill. elfogad). Én ismerek olyan párt, ahol a férfi vagy 10 cm-re alacsonyabb a nőnél. Egyébként is : "kis ember nagy bottal jár..."
2014. jún. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Persze hogy mukodhet! Milyen kerdes :) ?
2014. jún. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Az egyik legjobb barátnőm 172 cm magas, a férje 160 cm.


Náluk annyira működik ezzel a 12 centi testmagasság különbséggel is, hogy már két gyerekük is van. :-)))


A szerelem az szerelem. :-)))

2014. jún. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

nem szerelem, hanem faszméret

egy hatajtós tuningzsigulinak se veszed sok hasznát, ha ott áll mellette egy mustang

2014. jún. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

# 6


Nem tudom, hogy van-e ezzel személyes tapasztalatod, de meg szabad tudnunk, hogy szerinted mi az a méret, ami már tökéletesen megfelel, és ami mellett a te meglátásod szerint nem fog egy "mustangra" váltani a leányzó?

2014. jún. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
pont nem ezt írtam
2014. jún. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A mostani 160, és 163 vagyok. Működik.
2014. jún. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én 169, a barátom 165. Nagy cucc, nem hordok magas sarkút (úgysem szeretem).


De a baráti körben van egy lány, aki másfél fejjel magasabb a barátjánál (ő mondjuk min. 180 centi, a srác meg olyan 163 lehet), ők is megvannak.

2014. jún. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!