Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha osztálykirándulá...

Mit tegyek ha osztálykiránduláson meg akarnak szivatni?

Figyelt kérdés

2015. máj. 21. 23:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ne hagyd magad.

Vagy hagyd magad, és hamarabb szabadulsz.

Vagy fogd fel humorosan.

2015. máj. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szivasd meg őket te (is)!
2015. máj. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
annyi a gond hogy akkor akarnak megszivatni amikor elaludtam,és ha megszivatnak úgy hogy csinálnak valamit a dolgaimmal akkor mit mondjak a szüleimnek?
2015. máj. 24. 18:35
 4/14 anonim ***** válasza:
Hogy f-szok xD. Tegyél úgy mintha aludnál. Én még sosem aludtam. Csak úgy tettem, aztán mikor bele akarták nyomni a cipőmbe a fogkrémet kicsit meglepődtek. Maradj ébren, pakold el a cuccaidat, és szopasd meg őket, hogy sose felejtsék el. Ilyen egyszerű.
2015. máj. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
de mit csináljak?, hova pakoljam a cuccaim?
2015. máj. 25. 18:29
 6/14 A kérdező kommentje:
és azt elfelejtettem írni hogy 3napra megyünk tehát 2éjszaka
2015. máj. 25. 18:36
 7/14 anonim ***** válasza:
Huuha. Azt hittem 2. Hát a cuccokat a táskába, azt meg a fejed alá. Szerintem. Ne hagyd, hogy tönkretegyék. Engem is próbáltak megszivatni, de mondtam, hogy ott a határ, ha valamimet tönkreteszi felrúgom. Szerintem maradj éber, mert hajlamosak túl messzire menni vele, és akkor nem jókedv lesz, hanem neked károd...
2015. máj. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
2015.05.29-én megyünk előtte való napokon aludjak sokat hogy fenn tudjak maradni mindkét nap éjszaka,és mit tegyek a fejem alá?
2015. máj. 26. 16:37
 9/14 anonim ***** válasza:

Hát amit úgy gondolod, hogy tönkreteszik. Most annyira brutálisan meg akarnak szivatni? Vagy mindenkivel ez van, vagy csak téged? Mert nem mindegy.

Aludhatsz sokat, de szerintem az első éjjel nem lesz baj a nem alvással, de akármennyire kipihent vagy, a második éjjel ha nem alszol az meglátszik már az emberen.

De tényleg, úgy csináld, hogy ha látod, h készülnek valamire, akkor mond meg nekik, hogy mit nem tűrsz el és tartsd is magad hozzá. Szóval, egy viccnek vagy tréfának nem az a lényege, hogy a másikat kikergessük a világból, meg tönkreb-sszuk a cuccait Stb, hanem az, hogy mindenki egy jót nevessen. Aki nem erre játszik az egy idióta. Akkor fogj össze valakivel, és védjétek meg magatokat.

Ha mindenki ellened játszik, na az gáz....akkor nem tudok mit mondani.

2015. máj. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Szia, melyik iskolába jársz? :D vegyél be altatót és minden rendben lesz xd egyébként ne hagyd magad ! :)
2015. máj. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!