Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek a pc vagy az xbox...

Szerintetek a pc vagy az xbox érné meg jobban? Indokoljatok is!

Figyelt kérdés

eleinte elgondolkoztam rajta hogy csak annyit csinàlok hogy 4gb ram 1/2 gb s vcard aszt mellé xbox! de nemtudom hogy mitcsináljak mert azis eszmbe jutott hogy 8gb ram 3gb vcard!akkor meg minek az xbox? hiszen géphez is lehet venni kontrollert!igaz xboxon csak vinyót kell olykor olykor cserélni de a játékok pl gta 5 használtan is 8000ft!meg hogyha a gépet fullra csináltatom és veszek xboxot is akkor annak semmi értelme hiszen 3db xboxos játékér fölösleges!de csak nekem az egyik kéne és nemtudom melyiket válasszam!mert a gép is jó viszont az xbox se rossz!ti melyiket választanátok?én lehet hogy inkább gép de lehet hogy xbox!nemtudom eldönteni mert mindegyik jó!én használtan vennék x et de asztmonták hogy fenn áll a veszé hogy elromlik!viszont az x azért jobb mert több játék van rá meg kinect is van hozzá!de a gép megazért jó mert letöltöd a játékokat aszt kész!de x meg 10.000ft egy játék!ti melyiket választanátok?indokoljatok is!

lehet hogy a gépérné meg jobban mert az emagon olcsó de komplett cuccok kaphatók!egy xbox 100.000ft kompletten aszt kapsz hozzá 1 játékot meg kinectet ahozis 1 játékot meg vinyót ami 4gb s!na jó meg garanciát!de az emagon is lehet hogy minden 100.000ft lenne de minden alkatrészhez van garancia!de használtan is beszerezhetők!de az xbox használtan igaz 30/40 ezer ft meg 120gb vinyó de max 5-6 játékot kapsz hozzá!meg hogyha a játékok közt benvan a fifa vagy wwe amin 2 lehet játszani de nem lehet mert csak 1 kontrollert kapsz!


2015. máj. 24. 17:55
 1/2 A kérdező kommentje:
sokat írtam?bocs!
2015. máj. 25. 13:04
 2/2 anonim válasza:
PC mert az egyszerüb és akár majd dolgozni is lehet rajta ezeken olcsobbak a játékok is! a szerelés is olcsobb de ha van 10millád vedd meg a legjobat (tudok egy 2 milásat 4 videókártya fér bele /videókártya a legjob 1milió 1százezer talán + még a töbi de egy egyszerüt vegyél rakj bele egy amd readeont 16 ram-ot 2X 500 merevlemez és még a többi ami kell.....
2015. jún. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!