Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért erőszakolnak, a magyarok...

Miért erőszakolnak, a magyarok? És miért viselkednek igy?

Figyelt kérdés

Angliából költöztünk ide Szüleimmel 1 éve de csak azt hallom ,hogy a saját lányát erőszakolta meg,meg gyilkolják a saját anyát a nyugdija miatt vagy ha csak magától meghal akkor elrelyti,hogy továbbra is kaphas. A nyugdij pénzt.. A kismama pedig kidobja a babáját a kukába. Magyarok mindig másokkal vannak elfoglalva miért? nálunk Angliába nincs megkülöböztetés ha nekem kék szinű barátam is lehetet volna. itt pedig csúnya megkülönbőztések mennek. Románokat és a Cigányokat ís lenézik,hogy nem dolgoznak amikor láttom,hogy korházakba takarítok, parkolóőrök, munkások az utc . De láttam ,olyat is étterem tulajdonos.de láttam a Blahán rossz cigányokat is... de nem veszem egykalap alá. Vannak jó magyarok is de csak 80-20% ba. Testvém terhes venni akart egy babakocsit elmentünk egy magyar emberhez nem is olyan volt amit mondott.. nem vettük meg egy 10perc múlva felhívta a testvéremet és leordibálta a fejét,hogy milyen szemét és k.. Anyát.. inkább ujonnan vettük meg


elnézést a sok írásért de nem értem ezt a viselkedéseket


és csak azoknak szól akik magukra ismernek.



2015. máj. 26. 06:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%
Visszaköltöztetek, nem pedig ide... ne nagyképüsködjél
2015. máj. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy akkora kamu, mint egy ház...

Mintha Angliában vagy bárhol máshol a világon nem ugyanígy menne, vagy még rosszabbul! (Mondom ezt úgy, hogy régen külföldön élek!)

És ezek az erőltetett, de senkit félre nem vezető helyesírási hibák... Unatkozol, kérdező?

2015. máj. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Amiket leírtál azt általában cigányok követik el, nem magyarok. Vagy ahogy ők hívnak minket: "parasztok". Attól hogy magyar valakinek az állampolgársága, attól még nem lesz magyar.
2015. máj. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés helyesírásilag erősen kifogásolható, provokatív, nem derül ki belőle, mit akar megtudni a kérdező.
2015. máj. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
gondoltam,hogy a helyesírás is baj lesz. Amint tudok vissza megyek Angliába. Cigányok kovetik el? Hát én a tv nem úgy lattom,hogy cigányok lennének.. Ez a baj Magyarországgal.. Ezért nem halad maradiak. Nem tudom mire nem volt szép történelmetek se ahogy utána olvastam és nincs is tiszta magyar se Oroszok, Németek miatt.. Volt a Tv be is némelyik nyereség is kamu nem is történt meg. Ahogy haza érek mindent elmondok a magyarokról és maradjon mindenki az országába.
2015. máj. 26. 11:35
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Hogy nem menj el úgy, hogy el sem búcsúzunk tőled:


Hisz bűnösök vagyunk mi, akár a többi nép,

s tudjuk miben vétkeztünk, mikor, hol és mikép,

de élnek dolgozók itt, költők is bűntelen,

és csecsszopók, akikben megnő az értelem,

világít bennük, őrzik, sötét pincékbe bújva,

míg jelt nem ír hazánkra újból a béke ujja,

s fojtott szavunkra majdan friss szóval ők felelnek.

2015. máj. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

"nincs is tiszta magyar se Oroszok, Németek miatt"


Na, ezt most jól "megaszontad", te szerencsétlen!

Ha te "visszamész" Angliába, akkor az ottani számtalan skót, ír, indiai, arab, néger, kínai és egyéb "tiszta" angolok még egy magyaral is gazdagodnak, aki persze színtiszta "british", mi?

Nevetséges vagy, és összevissza beszélsz...

2015. máj. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Szerencsétlen Te vagy mert itt élsz amíg meg nem halsz. belölünk éltek és Amerikából a tv müsorok még a ruháinkat is hordjátok amit mi meguntunk. ne megyetek sehova maradjatok itt jó ez nektek. viszlát írkájatok csak. Keserű emberek
2015. máj. 26. 12:06
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Hogy írni nem tudsz, az nyilvánvaló.

De olvasni sem, én ugyanis - ahogy előző hozzászólásomban írtam-, már akkor külföldön voltam, amikor te még gondolat sem voltál.

Ez azonban nem azt jelenti, hogy megtagadom a hazámat, azt sem, hogy kígyót-békát kiabálok honfitársaimra, akik azok maradtak még akkor is, mikor már régen egy másik ország állampolgára IS lettem.

Ettől függetlenül fenntartom, hogy ez a kérdés KAMU!

2015. máj. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Aha. Magyar ember tette naggyá a Ford autógyárat. Magyar embernek köszönhető a színes fotófilm megszületése Amerikában. A legnagyobb amerikai filmesek között is megtalálható számos magyar származású.

A helikopter és vitorlázó repülőgép születése is magyar emberhez köthető (Leonardóhoz is, de a működőképes gép Asbóth és Rubik).

Soroljam tovább? Jelenkoriakat is írhatok.

Szánalmas troll vagy. Ha meg komolyan gondolod, az még rosszabb.

2015. máj. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!