Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni az állandó...

Mit lehet tenni az állandó félelem ellen?

Figyelt kérdés

Sokat vagyok itthon egyedül, és mikor elkezd esteledni olyannyira félek, hogy fürdeni is alig merek elmenni. Nem tudom, mitől van, egyszerűen csak félek az egyedülléttől... :(

Ilyenkor mivel nyugtathatnám magam? Hogyan vethetnék véget a félelemnek?



2015. máj. 27. 20:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez nekem is a problémám. De szerintem mindenkinek.

Faluban laksz, vagy városban?

Családi ház, vagy panel?

Szomszédok milyenek, közel vannak?

Próbáld az esti programokat (fürdés, függönyök behúzása/redőnyök leeresztése, stb) korábbra időzíteni, utána pedig csak a szobádban ücsörögni, és videókat nézni, tévézni, szórakozni.

Délután hívj át esetleg barátokat.

Folyamatosan vagy otthon egyedül? Mert nálam ez ritka probléma, pl csak akkor ha anyuék elmennek vmi rokonhoz. Esetleg szerezz be egy háziállatot (kiskutyát, az nem olyan horrorfilmes mint a macska :D)

2015. máj. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Falun lakhatsz vagy városon családi házban. Onnan gondolom mert nekem a panel társasházban sosem jött elő ilyen érzésem a sok szomszéd miatt. De ha kimegyek a falu széli üres szülői házba pihenésképpen, hát bizony ott fel szoktam figyelni az éjjel padláson egerésző macska zajára vagy bármire. A csend és a tiszta oxigéndús levegő miatt imádom azt a helyet, de az éjszakák miatt gyakran gondolom úgy hogy húzok vissza a (jó zajos és szmogos) városba.
2015. máj. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!