Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne kideríteni,...

Hogyan lehetne kideríteni, hogy szeret-e, vagy nem? (részl. Lent. )

Figyelt kérdés
Szóval van egy ember,akit nagyon szeretek.Nem mondtam még neki,nem is akarom.Nem tudom,hogy ő kedvel-e,vagy szeret-e,vagy mit gondol rólam..és az ilyet nem szokás megkérdezni,hogy "Kedvelsz?"..:S max. megkérdezni,hogy "Mit gondolsz rólam?"..esetleg..de ez igencsak meredek lenne,úgyhogy kérekszépen ötleteket arra,hogy hogyan deríthetném ki,hogy mit gondol rólam,vagy szeretetet érez-e,vagy csak kedvel!Sürgős:):D
2010. febr. 26. 13:55
 1/3 anonim válasza:
Hát...igazából valahogy alkalmat kellene keríteni, hogy beszéljetek. Persze nem arról, hogy szereted hanem bármimásról.
2010. febr. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Nem mondtam még neki,nem is akarom."

Akkor ennyi, csak a tettek változtatnak a dolgokon, ha nem csinálsz semmit, minden marad a régiben.

2010. febr. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem:) de mégis hogyan lehetne megtudni?:S mit kérdezzek tőle,hogy ne legyen olyan egyértelmű a kérdés,hanem egy kicsit elvont?Nem konkrétan rá akarok kérdezni,hogy "Szeretsz?",mert ezt nem lehet,ez..ciki..de akkor hogy kérdezzek?:O
2010. febr. 26. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!