Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem hogy a barátnőm nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem hogy a barátnőm nem szeret, hogyan tudnám kideríteni mit érez irántam?

Figyelt kérdés

Lassan 10 hónapja vagyunk együtt a párommal!Nagyon boldogok voltunk mind a ketten úgy éreztük hogy megtaláltuk az igazit,de mostanában megváltozott minden,máshogy beszél velem szemben,nem kíván engem már annyira mint régen,és nem foglalkozik néha az én véleményemmel!úgy érzem mintha nem szeretne már!régebben nem veszekedtünk semennyit most meg nagyon sokat!akkor kezdődtek el ezek a veszekedések mikor bejelentette nekem hogy elszeretne menni egyedül buliba,mert ő csajos bulit akar...3barátnőjével akart menni de 3ból egynek ugyan úgy ott lett volna a barátja..én nem értettem h miért nem mehetek el vele...végén mégis csak el(mehettem) vele..de ugyan úgy veszekedés lett belőle..szerettem volna vele táncolni de ő nem akarta és inkább elment a barátnőivel a pulthoz meg mindig kitalált valamit,mikor harmadszorra is ugyanez megtörtén aznap este,elmentem a buliból és otthagytam,ezután elkezdtem sírni mert nagyon rosszul esett ami történt,ő eljött utánam és kibékültünk...

Nem tudom hogy mit tegyek,én nagyon szeretem őt,megtudnék halni érte,mindent megadok neki...de szerintem megváltoztak az érzései velem szemben...

Hogyan tudnám kideríteni hogy mit is érez irántam valójában?


2010. ápr. 4. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt csak úgy tudod kideríteni, ha világosan rákérdezel. Ha megint valami konfliktusotok lenne, én a helyedben megkérdezném, mitől van ez, amit leírtál. Ne félj megkérdezni, hányadán álltok, mert ez most főként a te érdeked, mivel te vagy a sértett fél.
2010. ápr. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Már megkérdeztem tőle h szeret-e,meg hogy miért van ez...de semmire nem kaptam választ....vagyis kaptam hogy szeret meg igy jó...de nem érzem hogy tényleg szeretne-e:S

köszönöm a választ

2010. ápr. 4. 22:33
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
Az biztos, hogy szeret, mivel utánad ment, és kibékültetek. Ha nem szeretne, nem ment volna utánad, és lesz@rta volna a fejed. Viszont valószínűleg nem valami boldog ebben a kapcsolatban, valami hiányzik neki, és valamiből túl sok... Megértem, én is voltam már ilyen helyzetben. Nem Téged akarlak hibáztatni, de lehet Te sem csinálsz valamit jól. Vesd föl a szakítás gondolatát, és ha simán belemegy (nem mondja, hogy de ne már, meg szeretlek, meg nem kezd el pityeregni, stb.) akkor annyit is ért, szard le, találsz sokkal jobbat, de ha ellenkezik, akkor nem kell félned, Téged akar, és nagyon szeret, csak lehet térre van szüksége, vagy másra, faggasd ki! Tudom, nagyon nehéz megtenni, hogy fölvesd a szakítást, de hidd el, megéri!!! Én megtettem, hál' Istennek megérte!!! :) Minden jót! :) 19/L
2010. ápr. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem is hiányzik neki valami.

Próbál meg kideríteni, hogy mi. Kérdezd meg tőle, hogy hova szeretne menni, szervezz romantikus programokat, vidd el meglepiből étterembe vagy moziba, egy olyan filmere, ami tutira tetszik neki.

Az is lehet a baj, hogy nincs eleget a barátnőivel. Hagyj egy kicsit több szabadságot neki...nem a külön bulizásra gondolok. Pl. ha megy a barátnőihez nap közben, had menyjen egyedül, had menyjen el velük pizzázni, szoliba meg ilyesmik.

Lehet, hogy a sexből is hiányzik neki valami. Próbáljatok ki új pózokat, szerezz be segédeszközöket, persze csak akkor, ha ezt előre megbeszéled vele. Bár egy kis tejszínhab nem ártott még senkinek. És nyugodtan beszerezhetsz egy bilincset is... Legyen egy kis fantáziád...

Sok sikert, remélem rendbe tudjátok hozni.

2010. ápr. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!