Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik munkahelyet válasszam?

Melyik munkahelyet válasszam?

Figyelt kérdés
Jelenlegi határozatlan idejő.. 2 éve dolgozom itt. Problémám vele: 3 órát utazom naponta. Másfél oda, ugyan ennyi vissza. Ebben van autó az állomásig, vonat, utána 3 km gyaloglás. A napi 6 km gyaloglás nagyon megvisel, 55 éves vagyok. MOst lehetőségem lenne máshová menni, de csak 3 év, helyettesítés.3 év után mi lesz velem? MIt csinálnátok a helyemben?
2015. máj. 30. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Költözz Svájcba. Lehetsz pénztáros 1.000000 forintért havonta!
2015. máj. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces...
2015. máj. 30. 19:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Jó napot, én mindenképp megpróbálnám. Nem jó dolog, hogy kikészül a munkától, főleg ennyi idősen.. Majd jön valami jobb úgyis.
2015. máj. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 horbeni ***** válasza:

nagyon nehéz kérdés.

A legfontosabb, hogy az egészsége rendben legyen (hiszen mit ér a pénz ha egészségügyi gondokkal jön) , és ha már megviseli a bejárás, akkor 2 kérdés merül fel, a munkaadóval lehet e erre valahogy megoldást találni, ahol most dolgozik. Elmondani neki őszintén a helyzetet, vagy átköltözni közelebb, ha nyugdíjig is akár biztosított lenne a munka....

3 év sok idő, sok minden történhet, akár új lehetőség is nyílhat de valóban 58 évesen nem egyszerű itthon munkát találni, nem is lehetetlen.

Sok siker a döntéshez!

2015. máj. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez nyugdíjas állás ...a mostani. Ha a mai világban van ilyen.A bejárásban nem tud segíteni a munkaadóm. A költözés nem megoldható, ház, család. Tudom, nekem kell döntenem. Szívem szerint a 20 perces bejárást választanám...de azzal is számolnom kell, hogy 3 év múlva munkanélküli is maradhatok. Hacsak...Fiatalok hamarább vágnak bele a bizonytalanba, mi öregek meg rágódunk...
2015. máj. 31. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!