Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kötelesek kifizetni, ugye?

Kötelesek kifizetni, ugye?

Figyelt kérdés
Diákmunkán dolgoztam egy napot egy cipőboltban. Kegyetlen volt ezért másnap már nem mentem mert, nem bírtam volna ki.7 órát dolgoztam és ugye be voltam írva másnapra is. Az egyik napot becsülettel végigdolgoztam. Ezért az egy napért kötelesek kifizetni, ugye? Ráadásul ha jól tudom át is vágtak mert csak a diákszövetkezettel írtunk szerződést és ha jól tudom az adott bolttal is kellett volna.
2015. máj. 31. 12:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Elég szövetkezettel szerződést írni.


Mi volt a szerződésben? Ha két nap munka és te szó nélkül leléptél, akkor lehet szankció. De ennek is szerepelni kell a szerződésben

2015. máj. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem találtam meg ezt a szerződésben meg ez már 3 héttel ezelőtt volt szóval nem kerestek miatta úgyhogy nem hinném hogy lenne bármilyen szankció.meg mivel diákmunka ezért én úgy tudom hogy bármikor otthagyhatom.Az nem teljesen igaz hogy szó nélkül léptem le mert írtam egy emailt a diákszövetkezetnek,hogy miért nem mentem stb..de erre azóta sem érkezett válasz.Mivel szombat volt még hívni sem tudtam volna őket,a cipőbolt telefonszámát pedig nem tudtam.
2015. máj. 31. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!