Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A Fensus Kft szerződésben...

Agi812 kérdése:

A Fensus Kft szerződésben amit aláiratnak van pontos dátum, hogy meddig kötelesek nekem kifizetni a pénzt? Kérlek mielőbb válaszoljon az aki tud ezzel kapcsolatban valamit. Köszönöm.

Figyelt kérdés

2012. aug. 30. 12:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz több tízezret kidobni az ablakon, sürgősen felejtsd el őket.
2012. aug. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 okoskatörp ***** válasza:
Én lebeszélnélek a szerződésről, a saját érdekedben.
2012. aug. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.Ha valaki tudna konkrétumokat írni azt megköszönném.
2012. aug. 30. 15:24
 4/10 anonim ***** válasza:
a szerződésben aláírt futamidő végéig. Vagyis van 15 éved,hogy megkapd csak fizesd a törlesztőt addig
2012. aug. 31. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Csak írd be itt fent a keresőbe, hogy Fensus. Szép terjedelmes kisregényeket olvashatsz róluk.
2012. aug. 31. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Kéki Leila válasza:
Én leszek az első aki rájuk borítja az asztalt,hétfő reggel debrecenbe,4,5 hónapja várok,már 50 havi törlesztőt ajánlottam fel.elvileg az Attila azt mondta,hogy én kapom meg.De azóta nem érem el telefonon.Hát most rábasztak.Mert nem tudják kivel húztak ujjat.
2012. szept. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Drukkolok, hogy hétfőn ne csak egy üres irodát találj a helyükön...
2012. szept. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kéki Leila sikerült valamit intézned?
2012. szept. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 veruska74 válasza:

Üdvözlöm!


Mi tegnapra kaptunk időpontot a szerződés megkötésére.

Elkezdtük olvasni a szerződést és megkérdezték a szu...

hirdetést hoztuk-e az újságból? nem,de nem is mondták csak hogy hol láttuk a hirdetést.

Kezesünk lesz?Tessék,ezt nem is mondták mikor a pozitív elbírálásról értesítettek .

És olvastuk a papírt,de semmi egyértelműt ,konkrétat nem írtak le.Az előszerződésben a hitel "dolog" -nak van nevezve.

Túl sok furcsaság van.És tájékoztatásról nem is beszélve.

Mi is megkérdeztük ,hogy mikor lesz ebből pénz,

-Függ hogy sikerül-e kezest szereznünk?(nem is emlitették mikor megkaptuk az elbírálást)

-hogy megfelel-e a kezes,

és a még két havi törlesztőt felajánlunk akkor még a gyorsítottba is beleférünk.

De mégis mikor lesz pénz,lehet hogy 2013 márciusában?

Ez önöktől függ.

és az olvastuk ki a sorokból ha mi most aláírjuk a papírt

akkor már most október 16.-án jön a csekk és fizethetjük a meg sem kapott 4M ft hitelt talán 15 évig és akkor kapunk pénzt.

semmilyen kérdésre nem kaptunk megfelelő választ.

Így nem írtuk alá a papírt és boldogan távoztunk,hogy a 256,400.Ft-t nem veszítettük el.

Szerintünk ez egy pilóta játék,de keményen.

Ja igen egy 9és fél éve működő cégnek 100-200 M Ft-ja van ,ennél sokkal több hitelt bírálnak el és behúznak embereket a csőbe.

Teszem hozzá a BEST LIFEN CENTER KFT létezik 2012.09.14.e óta ,ővele kell a szerződét kötni.


ez egy nagy CSALÁS!!!!

2012. szept. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Végh Pál ***** válasza:
Üdv mindenkinek ! Aki úgy gondolja hogy a Fensus Kft becsapta ,azt kérem hogy jelentkezzen ,hogy mielőbb lépni tudjunk ellenük . Csak együtt tudunk elérni valamit ,külön -külön nem ! palvegh68@gmail.com
2013. jún. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!