Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tetszik egy fiú, mit csináljak?

Nana1234 kérdése:

Tetszik egy fiú, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mert a barántőim azt mondták h olyan furán viselkedik velem én meg mondom csak haverok vagyunk már 1 hete mondták mire elhitem h igaz elmondtam a barátnőimnek h tetszik nekem is ez a fiú, és egyik barinőm rá ír és megkérdezi h kibe szerelmes és le írja a Kereszt nevemet..barátnőm meg írta neki az én vezeték nevemet h én,és valahogy kilyukatunk hozzám és írja neki a srác a barántömnek h én ronda vagyok es h hagyák már velem... es én össze törtem....

2015. jún. 3. 19:46
 1/1 szántóvető ***** válasza:
a srác tagadott ami ilyen szituban gyakori,ettől még lehet h bejössz neki.a barátnőid meg hülyítenek,feleslegesen kavarnak,ezt sem vetted észre.rebootold az agyad,térj észhez.játssz a barátnőiddel,mondd nekik hogy totál belezúgtál valaki másba.hadd erőlködjenek tovább.
2015. jún. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!