Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fel lehet dolgozni valaki...

Fel lehet dolgozni valaki halálát?

Figyelt kérdés

2015. jún. 6. 23:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen. Képzeld magad a helyembe. Nekem fogalmam sincs, hogy ki halt meg. Itt ülök és eszem a fasírtot a kanapéból.
2015. jún. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kérdezd a nagyszüleidet!
2015. jún. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
épen a nagy süleim haltak meg . ugyhogy nehéz lene
2015. jún. 7. 08:01
 4/11 anonim ***** válasza:
Akkor szimplán egy 80 évesnél idősebb embert, akinek már az összes felmenője meghalt.
2015. jún. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Egy idegen halálát igen,de közeli hozzátartozóén szerintem nem legalább is nekem nem sikerül belenyugodnom az unoka hugim halálába. :(
2015. jún. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

5-ös képzeld el még idegenét is sokszor nagyon nehezen. Hozzátartozót kizárt, hogy könnyen fel lehetne dolgozni.Kell idő mire ezt megérted és feldolgozod.

ui.: Őszinte részvétem

2015. jún. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Én azt gondolom, hogy ez a kérdés nem kell kérdés legyen, mert így vagy úgy, muszáj lesz. Másként becsavarodik az ember. Életünk pedig, még ha nem is mindig csupa móka és kacagás, 1 van. Azt meg kell becsülni.

Az idő, az segít. Az én nagyszüleim már régen meghaltak - 13 - 20 éves korom alatt. Azért most 38 évesen eszembe jut néha, hogy kár, hogy nem élnek mert most, valódi felnőtt fejjel biztosan nagyon érdekeseket lehetne beszélni velük. Ehhez hozzátartozik, hogy ahogy telik az idő arra jövök rá, hogy a dolgok sokkal kevesebbet változnak mint korábban gondoltam. Akkoriban nem sokat figyeltem az öregekre, azt most sajnálom kicsit. A szüleim igyekszem jobban megbecsülni. Senki sem él örökké, ne maradjanak megbeszéletlen dolgok.

2015. jún. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Igen, menj el ide: www.taltos7.hu, keresd Hegedűs Máriát.

(És most a lehető legjobb tanácsot kaptad ezen a téren.) :)

2015. jún. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 waltari válasza:
Embere válogatja.
2015. jún. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Igen, de ez egyénfüggő dolog.


Én fiatalon veszítettem el a szüleimet, évek kellettek hozzá.

2015. jún. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!