Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az egyik fiu segitett nekem...

Az egyik fiu segitett nekem rendbe teniba lakast, nekem van parom amugy de cserebe ha meg dughat es az este bele memtem. Mi a velemenyetek?

Figyelt kérdés
2015. jún. 7. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:
jól tetted :D . de a párodnak inább NE mond el!
2015. jún. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Te dolgod.
2015. jún. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindent bele nyomjon beléd egy litert, de a párodnak ne mond meg hiszen annyira szereted és nem akarod elveszíteni. Csak mond neki hogy a beceneved mostantól nem cica/édes/drága/egyetlen hanem qurva.
2015. jún. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 2xSü ***** válasza:

Definíció alapján prostituált lettél. Az ár sem volt valami magas. Egy 150 ezer forintos átlagbérrel számolva egy napi segítség esetén ez kb. 7000 Ft-ot jelent. Ez volt az árad nála. A kérdés csak az, hogy ezt szándékozod-e szakmaszerűen űzni.


Persze van olyan, hogy az ember valakivel ágyba bújik. De tegye azt saját elhatározásból, pusztán önmagáért. Persze egy párkapcsolatban egy harmadik féllel ez sem túlságosan korrekt eljárás. De amit valamilyen haszon, pénz, csereszolgáltatás lép fel a szexuális együttlét ellentételezéseként, úgy az már tulajdonképpen prostitúció, akár tetszik, akár nem.

2015. jún. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!