Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kedvenc anime és szereplő? És...

Kedvenc anime és szereplő? És miért?

Figyelt kérdés
Mi fogott meg benne igazán amiért a kedvencedbek mondható? Mióta a kedvenced? Hány éve animézel?

#szereplő #anime #bármi más..
2015. jún. 8. 00:13
1 2 3
 1/30 anonim válasza:

Kedvenc anime : Death Note

Kedvenc szereplő : L/ Ryuzaki

Az animét azért szeretem, mert imádom a krimiket,L-t pedig azért, mert zseniális, aranyos és egyszerűen lehetetlen nem szeretni az e-fajta karaktereket:)

2015. jún. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:

Kedvenc anime: sok van, talán FMAB, Higurashi, Code Geass a legjobbak.

Kedvenc karakter: Kaneki Ken (Tokyo Ghoul)

Kb. 5 éve nézek animéket, de előtte csak akkor is TV-ben.

2015. jún. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:

Anime: Magi szériák

Karakter: Sakata Gintoki (Gintama)

5 évesen néztem az A+-ot; 7 évesen jött az Animax, ott megtudtam, hogy ezek animék; 10 éves korom óta pedig neten nézem


14/l

2015. jún. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:

Kedvenc anime: Nozaki-kun (shoujo anime)

Kedvenc kari: Mikoshiba :3

Kb. egy 3/4 éve animézek, de nagyon szeretem. Nos, a Nozaki-kunra az Animagazin animeismertető oldalán találtam rá. Elolvastam, hogy miről szól és rögtön megtetszett. Elkezdtem nézni és néhány nap alatt befejeztem. (12 részes) Egyszerűen nem lehet nem szeretni. Mikoshiba meg azért mert helyes és szerintem aki lányból van annak elsőre megtetszik. :3

2015. jún. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:

Kedvenc anime: Ghost In The Shell: Stand Alone Complex (illetve az egész franchise)

Kedvenc szereplő: Kusanagi Motoko (szintén GITS-ből)

Az animében az iszonyatosan mélyen kidolgozott utópisztikus világkép ragadott meg. Remekül bemutatja milyen hatással van a technológia feljődése a társadalomra. Kusanagi pedig egyszerűen badass. Még a legkeményebb helyzetekben is magabiztos és hidegfejű, karizmatikus és intelligens.

2 éve kezdtem el komolyabban animézni, a GITS-nek viszont már azóta rajongója vagyok mikor még jó pár éve az MTV-n láttam.

2015. jún. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Eddig ment mindenkinek a zöld kacsó ^^

Kedvenc anime: Death Note

Kedvenc karakter: Eleinte Light, most már Mikami Teru

Szintén szeretem a krimiket, jó ha az anime fejtörős, és nem csak nézel plusz nyáladzol (szerény személyem szerint) Light azért mert rendkívüli az elméje, bár a végére hatalommániás lesz és megfeledkezik a részletekről. Teru pedig azért mert eszeveszetten hisz istenében, és mindent meg tesz, hogy másik is így érezzenek. Mellesleg a háttértörténete miatt IS lett a kedvencem.

2015. jún. 8. 15:57
 7/30 anonim ***** válasza:

A kedvenc animém az Inuyasha.

Kedvenc szereplő belőle Sesshoumaru.

Hogy miért? Titokzatos, hidegvérrel képes gyilkolni, és minden helyzetben nyugodt.


Animézni azóta animézek, amióta elindult az A+. :)

2015. jún. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 fanni11 válasza:

Kedvenc anime: rengeteg van. De ha muszály mondanom akkor: Attack on titan, Naruto Shippuuden és Death note

Kedvenc szereplő: Deidara (Shippu)

Miért? Nos nagyon imádom a naruto shippudent, mert sokkal komolyabb, mint a sima Naruto. És az akatsukit már a kezdetektől szerettem. Szerintem egyáltalán nem gonoszak. Csupán mi, mint nézők a Konohaiak szempontjából nyerünk betekintést mindenre.

Deidara nagyon szimpatikus volt a kezdetektől. Szerintem egy mosolygós, vicces és kissé egoista fiú. És szeretem a művészetmániáját is, szerintem elég kreatív. És ahhoz képest, hogy ő az akatsuki legfiatalabb tagja szerintem elég jól megállja a helyét a többiek között. Nagyon sajnáltam, hogy meghalt

2015. jún. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 Iza-chan válasza:

Maid-sama: Misaki. Nagyon szimpatikus, kedves lány. Nem tudom miért pont ő a kedvencem.


Én úgy gondolom nem lehet túl korán kezdeni az animézést, erre élő példa vagyok, én 2 évesen kezdtem az Inuzasha című animével. Nem is bántam meg! :)

2015. jún. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 Riley Grove ***** válasza:

Kedvenc anime: Steins;Gate

Kedvenc anime szereplő: Hikigaya Hachiman (Yahari Ore no Seishun Love Come wa Machigatteiru)

2015. jún. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!