Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kedvenc anime és szereplő? És...

Kedvenc anime és szereplő? És miért?

Figyelt kérdés
Mi fogott meg benne igazán amiért a kedvencedbek mondható? Mióta a kedvenced? Hány éve animézel?

#szereplő #anime #bármi más..
2015. jún. 8. 00:13
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

Kedven anime: Fate/Zero és az SnK, azért ez a 2 mert szerintem ezeknek van a legjobb története, hangulata és grafikája.

Kedvenc szereplő: Shiba Tatsuya, mert eszméletlen logikája és harci stílusa van.

Én kb.másfél éve animézek komolyabban.

2015. jún. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim válasza:
87%

Anime: Naruto


Szereplő: Hatake Kakashi (kedvnec)


idézet a narutoból: semmihez sem kell nagyobb bátorság minthogy nevetés mögé rejtsük szomorúságunkat.


szerintem ez nagyon illik Kakashira. Sok szomorú emléke van, a gyerekkora is nagy tragikus, még próbál derűlátó lenni.

idézet Kakashitól:Törődni a barátaiddal sokkal fontosabb, mint a "szabályok".

ez az idézet nagyon megváltoztatta a gondolkodásomat


Szereplő: Naruto

Neki a barátai nagyon fontosak, és mindent megtesz, hogy megvédje őket, ő is nagy hatással volt rám

idézetek Narutótól: Ott, ahol mindig gondolnak rád, oda mindig visszatérhetsz!

Soha többé nem akarom, hogy a szemeim előtt haljon meg egy barátom!

Megtartom az ígéretemet! Mindig mondtam, hogy nem vonom vissza a szavamat!


szereplő: Gaara

Nehéz gyerekkora volt, de Naruto megváltozatatta ő is

idézet Gaaratól: "Megváltoztathatod azt, hogy hogyan éld az életed", ez az, amit Naruto megtanított nekem.

Ott a fájdalom és a bánat, de az öröm is. Bármelyiket érezhetem, ha hajlandó vagyok szeretni.

A Naruto összes szereplője nagy hatással volt rám szerintem ezegy nagyon jó anime.

több idézet, ami nagyon megváltoztatott:

Nem mindig vagyunk képesek úgy cselekedni, ahogy akarjuk, de sosem csinálhatjuk jól azokat a dolgokat, amiket még el sem kezdtünk.

Nincs értelme a virágnak, ha az nem virágzik

Minél gyengébb vagy, annál hangosabban kiabálsz.

Az erő, hogy hiszel önmagadban. Ez a kulcs, mely megváltoztatja a sorsot.

Ha az eső lennék, ami összeköti az eget és a földet, akik soha nem lesznek eggyé... Vajon össze tudnám-e kötni az emberek szívét?

A cél nélküli élet egyenlő a halállal.

Az életünk csak más szemén keresztül nyer értelmet, mert ha senki nem néz ránk, az olyan, mintha nem is léteznénk.

Mikor álmodok, nem a jövőben járok, hanem a múltamban.

Amikor egy személynek van valami értékes, amit megvédjen, akkor válik igazán erőssé.

Mindig próbáltam megszabadulni a felelősségtől, mert az olyan bajos. Ezért szúrtam el annyi mindent.

Lehetőséget kaptál, hogy tanulj a hibáidból, ami ritka madár. És ugyebár, vagy tanulsz a múltból, vagy újra átéled.

Az ember csak akkor tanul meg valamit igazán értékelni, amikor már nem szerezheti vissza többé.


ezek azok az idézetek, amik a legjobban megváltoztattak. szeretnék én is ilyen ember lenni, aki megbecsüli a barátait, és meg is védi őket (szeretnék jobb emberré válni, nekem ezek mutatják az utat)

2015. jún. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
Hehh, ezt jó volt olvasni. :P
2015. jún. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

Kedvenc animét nem tudnék kiemelni.

Szereplők azonban vannak:

Yagami Light

Gasai Yuno <3 - nem részletezem :D

Hei - (Darker than Black) - tökre hasonlítok rá :D

Mikasa - (AoT)

Kaneki - (Tokyo Ghoul, a mangabeli, nagyon zorral badass srác

Busujima Saeko - feleségül is venném :D

Esdeath - (Akame ga Kill)

Misaki Mei

Kenpachi, Ikkaku - (Bleach)

2015. jún. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
#22 nagyon érdekes és értékes választ kaptam tőled :) engem is csak az animék változtatnak és sok sikert az utadhoz :)
2015. jún. 15. 00:27
 26/30 anonim válasza:

Anime: Deltora Quest

Karakter: Lief, Barda, Jasmine (A Deltora Quest -ből)

Miért?: Mert, szeretem az ilyeneket, amikor valami fontosat keresnek, és mindig nagyon nehezen szerezik meg azokat.

2015. jún. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim válasza:

Anime: Tokyo ghoul,Zankyou no Terror,Death Parade,Akame ga Kill!,Claymore,Haikyuu!!,Free,Kuroko no Basuke,Attack on Titan,Another,No Game,No Life,Btooom!

Szereplő:9+12 (Zankyou no Terror),Nishinoya+Sugawara(Haikyuu!!),Sakamoto (Btoooom!,bár elsőre nem volt túl szimpi a végére meg kedveltem)

Indokot nem tudok irni,egyszerűen csak magával ragadnak.

7 évesen néztem még a TV-ben animét (Naruto) ezután volt egy nagyon nagy szünet és kb 10 hónapja kezdtem újra animét nézni

13/L

2015. júl. 9. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Gangsta - Nicolas Brown

szeretem az ilyen kaliberű "antihősöket"

2015. júl. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Kedvenc anime: Nekem 2 van: Aldnoah Zero, mert szép a grafika, lezárták a történetet rendesen, odaillő zenék (Sawano Hiroyuki). Másik a Nurarihyon no Mago nekem bejött ez a történet ami volt.


Kedvenc karakter: Edward Newgate (fehérbajusz) igaz kevés részig volt de nekem tetszett a személyisége.

Zaraki Kenpachi szerintem ezt nem kell részletezni.

2015. júl. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Kedvenc anime: FMA Brotherhood és Rainbow

Kedvenc karakter: Koizumi(LoveCom), Sakuragi(Rainbow), Edward(FMAB)

Miért?

A Fullmetal Alchemistet még ovis koromban néztem az Animaxon, a simát még akkor, és tetszett, bár kb. semmit nem értettem belőle és félelmetesnek is tartottam.

Aztán egészen 3-4 nappal ezelőttig töprengtem rajta hogy megnézzem -e, vagy ne... arra jutottam hogy megnézem, kutakodtam, hogy most a simát kell -e, vagy a Testvériséget, aztán arra jutottam hogy na akkor vágjunk a Testvériségbe, a sima fele úgyis csak filler, azért mégis csak az eredeti történetet kellene.

Egyáltalán nem bántam meg, a történet olyannyira fantasztikus, és minden karakter nagyon érdekes. Edward és Alphonse, de főleg Ed annyira a szívemhez nőtt, hogy egyszerűen nem hiszem el. Komolyan, ha Edward létezne a valóságban... huhu :D ♥

Rainbow, igen-igen, aki még nem látta, nem értheti, aki látta, az meg megérti, hogy ez az anime annyira odatolja eléd a valóságot, nem kertel, hogy elképesztő. A baráti szálak benne, a kitartás, a küzdés, csodás az egész. Sakuragi számomra a tökéletes karakter ebben az animében, az éltető, a kis 2. apuka, még akkor is, ha csak 1-2 évvel idősebb a többieknél.

Koizumi azért a kedvenc karakterem, mert nem adta fel a célját, küzdött érte és el is érte, mellesleg nagyon vicces is :D

Edward azért, mert egyszerűen az egész srác maga a tökéletesség basszusXD

2016. jún. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!