Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kedvenc anime és szereplő? És...

Kedvenc anime és szereplő? És miért?

Figyelt kérdés
Mi fogott meg benne igazán amiért a kedvencedbek mondható? Mióta a kedvenced? Hány éve animézel?

#szereplő #anime #bármi más..
2015. jún. 8. 00:13
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

Én nem olyan rég animézek, még egy éve sincs, de ahhoz képest elég sokat láttam már :'D


Kedvenc anime sok van, de kiemelkedőbb:

- Hagane no Renkinjutsushi/2009 (FMA Brotherhood)

- Akame ga Kill

- Sakurasou no Pet na Kanojo

- Noragami

- és még zárójelben a Gosick is:)


Kedvenc szereplőm:

Huh, ezen még úgy istenigazából nem gondolkodtam el...:D

- Edward Elric egész biztos, nem tudom nem szeretni:D

- Yato a Noragamiból

- Victorique a Gosickból

- Naru a Barakamonból

- Houtarou a Hyoukából


Okot nem tudok, mondom nem gondoltam még bele nagyon. Valamiért bírom őket, és kész :P

2015. jún. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

Én kedvencem: Death Note. (Látom eléggé szeretitek.)

Kedvenc karakterem: L Lawliet

Nagyjából 20 hónapja animézek. Előtte Animaxen láttam a szokásos Naruto-Bleach duo-t.


L már csak a különcségével is a kedvencem lett.

Egyszerűen imádom a Modorát/Gondolkodásmódját/Stílusát.


Bár az Animében végig Kyra-val szimpatizáltam, teljesen egyetértettem vele, hogy az összes bűnözőnek meg kéne halnia. (És a véleményem most sem változott.) Hasznára nincsenek a társadalomnak, akkor meg?


Illetve a második kedvenc animém a Mirai Nikki, de csak Gasai Yuno miatt. :P

(Aki látta, az tudja! :D)

2015. jún. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

Nekem a Naruto és a Fullmetal Alchemist: Testvériség a kedvenceim ( 3. a Death Note, csak hogy egyetértek néhány korábbi válaszoloval :) )

A FMA:Bortherhood-ot a kidolgozott, szórakoztató karakterek, a történet és a számtalan politikai, történelmi, filozófiai, és természettudományos utalás miatt tartom nagyra.

A Narutot azóta nézem hogy Magyarországon leadták az első részét. A történet egyből megfogott, a főbb szereplők nagyon nagy jellemek mind ( Sasuke és Sakura ehez képest nekem kisebb csalódás volt a későbbiekben). A harcok elképesztőek, kiemelem Lee és Gaara, valamint Naruto és Sasuke küzdelmét. Emellett elképesztő módon a shippuuden-nel együtt eddig több mint 600 részes sorozatnak van egy központi története, végcélja, nem az a soha véget nem érni akaró fajta (a sok filler ezért zavar bele itt jobban mint a többi hasonló animében)


Kedvenc karakter: változó


Mióta animézek: elmúlt két-három évben random megjött a kedvem néha megnézni egyet, az animaxet néztem amikor még ment, az elődjét az A+-t szintén, azt még kevesebbet.


18F

2015. jún. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim válasza:

Kedvenc Anime: Durarara!!

Miért? : Egyszerűen imádom a karaktereket. A harc jelenetek rendkívül jól vannak meganimálva. Tele van badass karakterrel.

Kedvenc szereplő: Sora (No game no life) és az utolsó durarara részben Mikado őrülete is nagyon tetszett.

8 éve "animézem". 6 éve intenzívebben.

2015. jún. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

14. Most, hogy mondod:


Durarara!!-ból Orihara Izaya is nagy kedvenc, és a No Game No Life-ból Sora/Shiro testvérpár..... :P


12.-voltam. >.>

2015. jún. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat, mindenkinek ment a zöld mancs. Azért érdekes mennyire eltérőek az ízlések. :)

Mellesleg én 3-4 éve nézek animét ^^

2015. jún. 8. 22:35
 17/30 anonim ***** válasza:

Anime: Hikaru no Go- Azóta a kedvencem, mióta összeállítottam az anime listám, pontos dátumot nem tudok mondani, de a legelső, és valószínűleg, maradandó favoritom is. Nagyon jó benne a karakter fejlődés, és megismertetett egy érdekes játékkal is.

Karakter: Ryuugamine Mikado- Durarara!!- A jelleme miatt lett a kedvencem. Erőtlen, de létrehozott egy elképesztő bandát és a kalandra szomjazik.


Körülbelül 2-3 éve nézek komolyabban animéket, olvasok mangákat. Előtte kiskoromban is imádtam már a TV-ben futó animéket, de akkor még nem tudtam róla, hogy azok.

2015. jún. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

Kedvenc karakter: Kiritsugu (Fate/Zero). Egy nagyszerűen kidolgozott, egyáltalán nem sablonos, érett gondolkodású felnőtt ember. A legjobban a tragikus története fogott meg és az útjának a vége. Adott egy ember, aki el akar érni egy nagyon memes célt, de ezért egy világi mocsokká válik: halomra gyilkol hidegvérrel, még a saját apját is megöli.

Később (habár egyáltalán nem hideg vérrel) nagynehezen megöli a nevelőanyját, mert másokat veszélyeztetett. A végén még derékba töri néhány ember utolsó lehetőségét a hibáik kijavítására, köztük egy bizalmasáét is, aki érte ölte meg egykori barátját. A lányát soha nem láthatja már, a felesége meghal. A végén amikor a sok szenvedés és bűn értelmet nyerhetne, elcseszi és még egy fél város hal meg miatta. Ő beletörődik, megtörik, majd annak örülve, hogy legalább egy gyereket meg tudott menteni, akit fel is nevelt negyvenvalahány éves korában meghal. Nem láttam még egy ilyen drámai, bonyolult karaktert (talán Griffith a Berserkből). Na, röviden ennyi :D. Úgy 4-5 éve nézek animét.

2015. jún. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 -Igazmondó- ***** válasza:
Örök kedvenc a Death Note, eddig még semmi más nem pipálta le. Zseniális és rettentő különleges történet. Light lenyűgöző számomra, a gondolkodását nagyon bírom, eszméletlenül jól megalkották. Hogy mióta a kedvencem, hát amióta jegyzem, hogy hány animét láttam ez volt az 55. persze régebb még láttam belőle részeket, de a sztorit nem igazán ismertem. Jópár éve animézek már, az A+ kezdete óta talán, de masszívan olyan 3 éve. Jó 100+ animét láttam eddig.
2015. jún. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

Kedvenc animém a Chuunibyou Demo Koi Ga Shitai, és abból van a kedvenc karakterem, Takanashi Rikka, egyszerűen olyan kawaii! :$ Ő a lányideálom is egyben. ^^


Hogy mióta? Hát úgy 3 éve már jobban rá vagyok kattanva az animékre. Elsőnek a retekklubbon láttam a pokémont, slayers-t, kaleido star-t, inuyasha-t és a full metal panic-ot (bár ez lehet, hogy az A+-on vagy az Animaxon ment).

2015. jún. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!