Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Attól, hogy szeretem a szappan...

Attól, hogy szeretem a szappanoperákat mint pl. a második esély vagy a rubi az elbűvölő szörnyeteg akkor már meleg vagyok?

Figyelt kérdés
2010. febr. 28. 10:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerinted?
2010. febr. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem.
2010. febr. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Nem hiszem nincs abban semmi..

miert ha a lany nezi a F1 et ak man lezbi?:-/:))

ez hulyeseg:P szerintem :P

2010. febr. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 vezerdinka ***** válasza:
95%

nem attól vagy meleg, hogy megnézed, az csak annyit jelent, hogy nincsenek barátaid és ezzel kell magad lekötnöd.

akkor mondhatod, hogy meleg vagy, ha "hoszéármándó"ra vered ki:)

2010. febr. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
vannak barátaim, de szeretem az ilyenfajta sorozatokat.
2010. febr. 28. 19:01
 6/9 anonim ***** válasza:
Hogy lennél már ettől meleg? :D Nyugi, olyat nézz, ami tetszik, ha az ilyen sorozatok tetszenek, akkor ilyet ;)
2010. febr. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem, valóban nem vagy meleg, de hogy hülye az biztos.

Ha egy találkozóról úgy kéne elkérnem magam, hogy "jaaaj, kezdődik az icarley/hannah montana/bűvölet/enszíájesz mennem kell", tuti leégne a bőr a képemről. Persze lehet, hogy csak nekem vannak túl művelt ismerőseim...

Ezzel nem azt mondom, nekem is van kedvenc sorozatom, ami a Hősök, de annak mély mondanivalója és tartalma van, agyalni lehet rajta. De ez se köt sehová, mert letöltöm mikor kijön az összes évad és amikor van időm megnézem.

Mindenesetre ne ezzel ismerkedj, mert akkor az értelmes/művelt emberek alapból kizáródnak. :P

2010. márc. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ilyet azért nem tennék.
2010. márc. 4. 19:22
 9/9 anonim ***** válasza:

Se nem hülye se nem meleg az a férfi, aki megnéz szappanoperát is. Én is már közelebb a 40-hez, mint a 30-hoz és szoktam nézni néha. Naés?

Egy férfinak nem tetszhetnek a szép villák, a szép, jóízlésű enteriőrök, a sportautók és az az egész nagypolgárias életforma, ami azokban látható? Meg vannak bennük szép nők is ám :))!!!

Én több Gabriela Spanic sorozatot néztem végig, mint pl.: Paula és Paulina, A betolakodó. Régebben pedig a "Pampák királya" (Rei do gado) fsz: Antonio Fagundes, Glória Pires, Raul Cortez.

Sokmindenben a saját életemre is emlékeztetnek.

2010. júl. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!