Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha nagyon meleg hőfokon...

Ha nagyon meleg hőfokon kimosom a farmerom akkor van esély rá, hogy picit kissebb lesz?

Figyelt kérdés

Vettem egy nacit, boltban pont jó volt.

Első mosás után felvettem és 2-3 óra után kitágult..Nem értem, hiszen mosástól inkább össze szokott menni....:S

Most kidobtam az ablakon egy csomó pénzt,hordani így nem tom!!Várom az ötleteket,véleményeket!!!


2010. márc. 26. 22:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%

Valószínűleg életed első nadrágját vetted meg és még nem tudtad, hogy minden nadrág kitágul 1-2 óra alatt, mert direkt ilyen anyagból csinálják.

Legyen ez tanulság a jövőre nézve.

2010. márc. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Hát,marha nagy tévedésben vagy mert kb tini korom óta én veszem a ruháimat!Egyébként meg nekem eddig inkább össze szoktak menni és a neten is azt találtam a farmerokról, hogy össze mennek..............

A másik meg az, hogy ez nem volt válasz a kérdésemre, ezzel kicsit sem segítetettél!!

Az ilyenek mért nem maradnak csendben????:S

2010. márc. 26. 23:03
 3/12 anonim ***** válasza:
18%

Csendben, mikor igazam van? Mert látod, hogy igazam van, mert nem ment össze a gatyád a mosástól, csak kinyúlt a hordástól:)

De nem baj, te ideges vagy én meg ezen csak röhögök :)

2010. márc. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Idegesnek nem mondanám magam...:D

csak úgy látom nem tünt fel, hogy nem a kérdésre válaszoltál!!Pedig ez az oldal ARRA LETT KITALÁLVA!!

Te pedig csak a véleményedet írtad le........

Szinte csak farmert hordok és eddig nekem speckó mindig összementek picit..

Ha ennyire jó kedved lett ettől akkor legalább szereztem neked egy jó estét....:)))))))

2010. márc. 26. 23:16
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

Igen, köszi a jó estét. Amúgy meg válaszoltam a kérdésedre.

A szövegértés pedig érettségin alapelvárás :)

2010. márc. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Buta ,nagyképű emberekkel nem foglalkozom!!!!!!:)
2010. márc. 26. 23:20
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Nem ismersz, úgyhogy ne ítélkezz. Meglepődnél ha tudnád mennyire nincs igazad :)

Na, jó éjt. Nekem van jobb dolgom is.

Fortyogj tovább magadban :)

2010. márc. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Ha valóban okos lennél, nem írnál vissza minden kommentáromra.....:)Akkor,nem foglalkoznál velem, de még mindig ítt vagy........

Egyébként nem fortyogok, csak nem értem, hogy ha valaki nem tud semmi építő jellegű dolgot hozzá tenni egy kérdéhez, akkor mért nem kussol???

A hülye véleményedtől okosabb nem lettem, a kérdére nem volt válasz csak kötekedni akartál!!!!!!

2010. márc. 26. 23:29
 9/12 anonim ***** válasza:
43%

az első kommentelő télleg hülye, azaz az eddigi összes ő volt, mindegy...mert nagyon sok nadrág van ami összemegy inkább a mosás után, sem mint kitágul....úgyhogy télleg jobban járt volna, ha csendben marad....


kérdező: ha sztreccs anyagú farmert vettél, az már sajnos nemnagyon fog neked összemenni. ha inkább farmeros anyagú, akkor igen, van rá esély h összébbmenjen, de azért nagyon-nagyon magas hőfokon ne mosad, mert tönkre megy. ami belevan írva a cimkéjébe, annál eggyel nagyobb hőfokon próbálkozz először. szal ha 30 van beleírva akkor mossad 40en.

2010. márc. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nagyon Szépen Köszönöm a válaszodat!!!!

Végre egy értelmes ember!!:)

Akkor majd így próbálom.......

Ari vagy!!:)

2010. márc. 27. 21:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!