Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az baj, ha ilyen fehér,...

Az baj, ha ilyen fehér, nyálkás szerű váladék jön ki belőlem?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok. Nem voltam még fiúval, szóval emiatt sem lehet. Menstruáció alatt nem történik ilyen csak utána, ha elmúlik a menstruáció. Csak nem merem anyának se elmondani, mert cikinek tartom. És inkább tőletek kérek segítséget. Olyan valaki segítsen már akinek volt már ilyen vagy találkozott már ilyennel.
2015. jún. 12. 17:14
 1/3 Hanna cicaa válasza:
Teljesen természetes, nem kell szégyellni.Ha aktiv nemi életet élsz majd akkor szinte ez is megszunik teljesen,addig meg el kell viselni.
2015. jún. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt sok minden okozhatja. A legtöbb esetben egy bakteriális fertőzés húzódik meg a hátterében. Kezelése az orvos által felírt készítmények használatában kimerül. Nem kell semmi bonyolultra gondolni. Amúgy nem ciki, de fontos az egészség, ezért én azt javaslom hogy nyugodtan említsd meg.
2015. jún. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor megfogom említeni, köszönöm a kommenteket, már is sokat segítettetek:)
2015. jún. 12. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!