Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kik a vörös punkok és mi a...

Kik a vörös punkok és mi a céljuk vagy mit akarnak?

Figyelt kérdés

És a skinheadek miért nem szeretik őket?

És miben külömböznek a sima punkoktol?



#punk #vörös #vörös punk
2015. jún. 12. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Vörös punkok - más néven: nyári punkok. A punkok azon alfajtái, akik az erős napsugárzástól pirosra égnek.
2015. jún. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
48%
Hahaha 1-es, nagyon vicces. A kérdésre válaszolva: komcsi punkok és a skinheadek azért nem szeretik őket, mert ők szélsőjobbos nacionalisták, ezzel nyilván ellentétes a kommunizmus. Mondjuk a skinheadek és a punkok alapból is utálják egymást, sőt, ahhoz hogy egy skinhead utáljon nem kell komcsinak, vagy balosnak lenni, elég normális ember módjára gondolkodni. :)
2015. jún. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát rohadjak meg, pár éve "művelem a pánkot" de én olyanról, hogy vörös punk, még nem hallottam...

Homályosíts már fel, kérlek :)

2015. jún. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Vörös punkok nem léteznek, nekik ez sértés, kérj bocsánatot tőlük (az én politikai nézetem bal bakancs vörös fűző, jobb fekete, és nem punk)
2015. aug. 2. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!