Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan futhatnék gyorsabban?

Hogyan futhatnék gyorsabban?

Figyelt kérdés
Futóverseny lesz hamarosan és szeretném megnyerni. Gyakorlás mellett mi az amivel gyorsabban futhatnék? Energia ital vagy valami? Ami felpörget?

2015. jún. 14. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Hashajtót vegyél be, az felpörget.
2015. jún. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ha egy jelentéktelen futóversenyen miatt külső "segítség" kell egy nevenincs embernek,akkor csodálkozunk,hogy az Olimpiát végig cuccolják??


Ha nem tudod magad felpörgetni saját erődből,akkor bukott ügy drága szívem,vagy te is a speedre,meg hasonlókra jutsz. Azokkal is van élet,csak jó szar..

Gondolj bele:mindenki megszed egy kiló almát,de a tiéd látszik a legtöbbnek,mert te alattomos módon átcseréled a kosaradat egy kisebbre. Tiéd az elismerés,a rivaldafény,miközben a másik kettő ott áll ugyanúgy egy kiló almával a kezében.

2015. jún. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Metanfetamin. De inkább ne tedd, ha nem akarsz kihulló fogakat és gyors halált.

Katinon nem tudom, hogy legális-e, de az asszem nem annyira durva. Én most lusta voltam utánajárni, keress rá angol wikipédián, erowidon, jogszabálygyűjteményben...

2015. jún. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

A kérdésedre reagálva: résztávos edzésekkel


A leírásod pedig no komment nekem.

2015. jún. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!