Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 8 fiúval megyünk nyaralni a...

8 fiúval megyünk nyaralni a nyáron a Balcsira. Mit érdemes nekik főzni, amit tuti szeretnek és egyszerű? 19/L (a fiúk is 18-19 évesek :D )

Figyelt kérdés

2015. jún. 20. 18:46
 1/6 2xSü ***** válasza:

Hát ha nem akarsz a konyhában nyaralni, akkor tényleg valami gyorsat és egyszerűt kell. Vagy ha hosszú ideig tart – és neadjisten van egy bogrács is –, akkor az legyen közösségi élmény, ami mellett el lehet sörözni, borozni, kólázni, dumálni, és amibe esetleg ők is be tudnak segíteni.


Van pár klasszikus, nem is feltétlenül bonyolult kaja. Most hirtelen ilyenek jutnak eszembe: lecsó, pörkölt, gulyás, rakott krumpli, paprikás krumpli, bolonyai spagetti, chilis bab, töltött paprika/káposzta, pásztortarhonya, mindenféle szószos hús (mézes-mustáros, édes-savanyú), borsóleves, bableves, túrós csusza, hurka-kolbász, lángos. Vagy akár lehet grillezni is, ha van hozzá eszköz.


Ezek azért jellegzetesen olyan ételek, amit a legtöbben szeretnek. Javarészt nem is bonyolultak. De célszerű azért a fiúkat is megkérdezni, hogy mit ennének szívesen, illetve mi az, amit nagyon nem szeretnek.

2015. jún. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy valószínűleg húst akarnak majd enni hússal :D Az egyik a lasagne-t szereti nagyon, szóval azt meg akarom tanulni, hogy hogyan kell összerakni. A többiek meg mindent megesznek, ami húsból van. :) A pörkölt jó ötlet. És mondjuk még a rántott húsra gondoltam.
2015. jún. 20. 19:37
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán értem miért kéne neked főznöd. Mi is voltunk már így nyaralni a régi osztályommal, de vagy közös bográcsozás/szalonnasütés volt, vagy mindenki intézte a saját kajáját. Nem volt kijelölt szakácsunk
2015. jún. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Főleg mivel mindenki nyaralni ment, nem dolgozni. Én is tudok és szeretek főzni, de a nyaralás nem arról szól, hogy ülsz a konyhában
2015. jún. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltuk, hogy minden nap más főz :D De úgy vélem, hogy jobban járunk, ha kicsit többször főzök. :)
2015. jún. 20. 20:51
 6/6 A kérdező kommentje:
Mármint úgy értem, hogy mivel kicsit gyakorlottabb vagyok a konyhában, mint ők, gyorsabban végzek, és talán finomabb is lesz :D
2015. jún. 20. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!