Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » "Gáz" Ha a húgom 12 évesen...

"Gáz" Ha a húgom 12 évesen nem volt még szerelmes?

Figyelt kérdés

Van egy 12 éves húgom sok mindent megbeszélünk, a napokban elmondta , hogy pár barátnője "csúfolja" vagy inkább csak fenn akadt azon hogy ő még 12 évesen nem volt szerelmes. Néha azt is mondták neki ( vagyis 1 valaki ) hogy ő egy

"robot" ( én se nagyon értettem) amiért még nem volt szerelmes. Én sok mindent megbeszélek a húgommal és szeretnék neki segíteni, de sajnos itt így nem igazán tudok neki tanácsokat adni. Kérem csak az írjon választ aki pozitívan,értelmesen tudja felfogni a kérdést!!!

Előre is köszönöm a választ !



2015. jún. 22. 19:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Haha, kis naiv éretlen osztálytársai, amit ők szerelemnek hívnak, az szinte biztos nem az, legfeljebb rajongás. Én 12 évesen voltam először szerelmes, de ez azért aránylag ritka kor, a legtöbben 14-18 éves korukban lesznek, egyáltalán nem gáz, hogy a húgod sohasem volt még.
2015. jún. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én 18 évesen voltam életemben először szerelmes. Ilyen korán biztosan nem eshetnek szerelembe. Csak fellángolás. Nem tudják ők mi a szerelem
2015. jún. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Valamilyen szinten meg tudtam nyugtatni ! :)
2015. jún. 22. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!