Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » érettségi utólag?

érettségi utólag?

Figyelt kérdés
sziasztok!a helyzet az hogy családi okok miatt nem tudtam befejezni a középsulit így nincs semmilyen végzetségem sem érettségi. utólag valahogy megoldható az éretségi letétele? 23 éves vagyok és meglátszik a munka keresésnél is hogy máshogy állnak hozzám. viszont nem szeretnék már iskolába járni.dolgoznom kell és ez mellett valahogy nem lehet megoldani? légyszives segítsen valaki hogy működik ez. köszönöm előre is

2015. jún. 25. 18:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha egy Google keresést nem tudsz lebonyolítani, nem tudom milyen végzettséget szeretnél szerezni.
2015. jún. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Levelező vagy esti tagozaton lerakhatod 2-3 év alatt.

Kérdezzél körbe a környező középsulikban....

2015. jún. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sztem erettsegi vizsgara lehet tanuloi jogviszony nelkul is jelentkezni vagyis ha otthon megtanulod onalloan akk jovore is leteheted akar
2015. jún. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :)
2015. jún. 28. 19:50
 5/8 anonim ***** válasza:

Esti tagozaton lerakhatod, szerintem úgy a legkényelmesebb, de van levelezős is, ha mesze lenne az iskola tőled.

Ha jól értem, akkor már van valamennyi éved belőle, így lehet nem is lesz teljes időintervallumú.


Ha nem tudsz estin bejárni folyamatosan, akkor van negyedéves vizsgára is lehetőség.

2015. jún. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
közép suli 2. osztályáig tudtam eljutni aztán muszáj volt dolgoznom amit az igazgató megtudott és ki is csaptak. kérlek ezt a negyedéves vizsgát kifejtenéd bővebben hogy is működik?
2015. jún. 29. 20:28
 7/8 anonim ***** válasza:
Nincs időd bejárni, ezért negyedévenként, azaz kb 2 havonta bemész írni egy dolgozatot, amiben a 2 hónap leadott anyagait kérdezik ki.
2015. jún. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
értem köszi. akkor valószinűleg ezt fogom választani.
2015. júl. 14. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!