Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nincsen legjobb barátnőm?

Miért nincsen legjobb barátnőm?

Figyelt kérdés
Most kezdtem a gimit ebben az évben voltam nulladikos. Kevés lány van az osztályban de mindenkinek van úgynevezett ''legjobb barátnője'' csak nekem nem. Én mindig a harmadik kerék vagyok. Kedvelnek el vannak velem de észre sem vennék ha nem lennék ott. A fiúk meg egyáltalán nem szólnak hozzám. Általános iskolában is ugyan ez volt. Én csak szeretnék egy embert akinek elmondhatom a titkaimat, szórakozhatunk, megbízhatunk egymásban...

2015. jún. 26. 21:56
 1/4 anonim válasza:

Túlságosan erőlteted.

Én is amíg erőltettem a párkeresést, addig alig volt szerencsém. Amint csak elkezdtem "erőltetés" nélkül ismerkedni, azonnal lett egy komoly kapcsolatom :)

2015. jún. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
muszáj barátlánynak lennie, fiú nem lehet?:S
2015. jún. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1.nincs hozzád hasonló lány

2.csúnyának tartanak a többiek, ha nem így lenne a fiúk tuti körbeugrálnának

3.kezdeményezz, ha egész idő alatt ülsz a padban mint a kuka nehéz barátkozni szünetben menj oda beszélgess...stb

2015. jún. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem kötelező, hogy:

- az embernek legyen "legjobb barija"

- hogy egyetlen "legjobb barija" legyen

- illetve, hogy az illető "bari" az osztályodba járjon.

Ha nem megy az osztályban, hát keress az osztályodon kívül hasonló érdeklődésű emberkéket. Nem kell ezt túlbonyolítani.

Nekem a baráti köröm olyan 17-19 éves koromban alakult ki. Vannak közöttük (most már csak volt) iskolatársak, egyetemi csoporttársak, olyanok, akikkel rácsodálkoztunk, hogy "jéé, te ismered ezt meg ezt az előadót?!", fórumosok, koncertekről összeszedett emberkék. Szóval semmiről sem maradtál még le :)

2015. jún. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!