Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nincsen legjobb barátom?

Miért nincsen legjobb barátom?

Figyelt kérdés

Már régóta nincs igazi barátnőm! Keresem az igaz barátságot de nem találom.

Kiskoromban mindig volt legjobb barátnőm,de most nincs soha,mert mindenki nagyobb lett és változott.Van sok barátom,de senki sem olyan mint én. Mindenki más, és sosem érzem olyan jól magamat velük. Senkinek sem vagyok a legjobb barátnője.Nem közösítenek ki,mert azért elvagyok velük, de van egy másik lány akit a legjobbnak tartok,de neki nem vagyok a legjobb.Már több mint 3 éve nincs igazi barátom aki viszonozta volna a barátságot.Szerinted mit tegyek? Hogyan találjam meg az igazit??


2010. máj. 16. 11:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Ne erőltesd. Egyébként minél idősebb leszel, annál inkább nem lesz legjobb barátnőd.

Erre az én elméletem: a kicsi gyerek még nagyon egyszerű, szeret játszani és kész. Így bárki lehet a legjobb barátja. Aztán ahogy megnő az ember, elkezd differenciálódni az érdeklődése. És egyre kisebb az esély, hogy talál valaki mást, aki pont ugyanúgy gondolkodik, pont ugyanazokat szereti. Nekem évek óta nincs legjobb barátnőm. Van több, egyikükkel a zenei érdeklődésünk egyezik, a másikkal jót filozofálunk, a harmadikkal szeretek eljárni bulizni... olyan embert, aki egy személyben megtestesíti a legjobb barátnőmet, évek óta nem találok, de a fenti indok miatt nem is keresek :)

2010. máj. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"Kiskoromban mindig volt legjobb barátnőm"


Hát a legjobb barátnő elvileg nem csak 1-2 évre szól, hanem egy életre...


De egyetértek az előttem szólóval, nekem is legjobb barátnőm, tényleg így a legjobb, hogy egyikkel a zenéről lehet beszélni, másikról a filmekkel, harmadikról erről-arról és kész.


Szerintem kevés az az ember, akinek EGY legjobb barátja van.

2010. máj. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jó de én még kicsi vagyok és szeretek játszani, de van egy olyan lány mint én csak neki már van legjob barátnője!Én csak a 3. vagyoki neki:(
2010. máj. 16. 11:32
 4/9 anonim ***** válasza:
én is így vagyok vele ahogy te, csak fiúban. majd alakul ahogy alakul. :)
2010. máj. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Húúú pont ugyanezt a kérdést akartam én is feltenni!

Most már legalább 2-ennem tudjuk...

Nincs senki olyan akinek elmondhatnám minden bajomat, senkivel nem oszthatok meg titkokat, mert mindenkinek van már legjobb barátnője, és egyedül érzem magam

2010. máj. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem van egy.. de szerintem csak én éltetem a barátságot... nem jó ez így.. én is szeretnék már egy normális embert aki a barátom lehet... aki van(fiú) abba meg bele vagyok úgy esve.. és nagyon jó barátok vagyunk. ő is szeret engem de én nem akarom feláldozni ezt a barátságot.. :S

nem kell legjobb barát.. az egyszer úgyis elhagy vagy kifecseg. csajok vagyunk.. ez van :S

2010. máj. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
15%

hány éves vagy?


am nekem 3 lb-m van.egy,akivel 4 éve barinők v.unk

egy akivel 1

egy akivel 3 éve!


am 4en voltunk lbk,és azzal akivel 3éve barik vunk,össze vesztünk.de 2 hete kibékültünk. egy korábi lbm egy olyannal traccsol,akivel alig 3 hete hatalmas balé vt.szoval nem értem össze vok zavarodva.bocs a regényért,ki kellett irnom magambol na pux.

2010. máj. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
ijesztően hasonlít az én helyzetemre, amit leírtál.
2013. jan. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ugyanez a helyzetem, csak van egy lb-m akit mindig egy lány elvesz, mert régen ők voltak lb-k. Mindig azt hiszi olyan könnyű, de nagyon fáj a szívem. Nem kell lb biztos okos vagy és kedves és azért nincs lb-d.
2014. márc. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!