Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Félek elaludni nem tudom...

Félek elaludni nem tudom mitől. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Egyszer láttam egy horror játékot és azóta félek elaludni,stresszelek.Mindig el tudok aludni de nagyon sokára.És azt szeretném tudni mivel tudnék könnyebben elaludni.Ha valakit érdekel a játék neve:Five Night at Freddy's.A válaszokat előre is köszönöm.

2015. jún. 27. 14:04
1 2
 11/17 anonim válasza:
Én is félek a Fnaftol. Nem tudtam emiatt sokáig aludni. Lefekvés előtt el szoktam képzelni magam előtt a karaktert akitől féltem, aztán elképzeltem, ahogy beszivja pl.egy fekete lyuk. Ha ezek után is hangokat hallottam, akkor azt képzeltem, hogy ezeket a hangokat az adja ki, aki meg gölte a karaktert, tehát segített nekem.
2015. szept. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Vrabecz Balázs válasza:
én utoljára a SlendyTubbie's től féltem szerintem olyan mint a freddy's csak ebbe sétálsz is sötétben jumpscare (bár az van freddy's be is) stb...
2015. szept. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
A FNaF az jó.
2015. szept. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Sziasztok.Már megint félek tőle mert az osztálytársaim ezzel játszottak én néztem és ma ezzel álmodtam mindenfélét ami borzalmas és nem merem elmondani senkinek
2016. febr. 6. 17:00
 15/17 anonim ***** válasza:
75%

B.sszus, a Freddy's a leggagyibb horrorjáték.


Egy lila nyúl beugrik, ijesztő?

Chh... menj vissza bölcsibe, kezdem unno ezeket!


Akkor mindk játszol?


Am meg Freddyék nem gonoszak, nem vagy éjjeli őr, a gyerekeket szeretik:)

2016. márc. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Rippiplayer válasza:
Én FNAF-on élek. Az a módszerem, hogy végignézek pár teória vidit, mert a történet végén, leég a Pizzaria, a robotokkal eggyüt.
2016. dec. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Huh... Vicces így 3 évvel később megnézni ezt a kérdést. Bár a játékkal még mindig nem játszom (nem tudok vele, annyira félek, hogy meghalok a játékban XD (értelem az 0), de már egyáltalán nem félek tőle. Köszönöm mindenkinek a válaszát :)
2018. szept. 12. 18:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!