Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet elfog jönni a világvége?...

Lehet elfog jönni a világvége? (Szeptember 22-28? )

Figyelt kérdés

Sokat hallottam kisbolygó méretű aszteroidáról...

(Meg hallottam Illuminati sátánistákról, agykontroll stb... ez most nem tudom hogy lényeges-e)



2015. jún. 29. 10:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%

Lehet, de nem számít. Én eddig több, mint egy tucat világvége-jóslatot éltem át úgy, hogy semmit sem vettem észre belőle.

De, hogy ne maradj élmény nélkül: majd gyűrj fel egy szőnyeget, boríts fel egy-két széket, vágj földhöz csorbult csészét, tányért, esetleg, óvatosan lökd meg egy kicsit a függőcsillárt. Hangulatfokozóként kiabálhatod, hogy "Jajj nekem!".

2015. jún. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem fog...amikor az eljön már az ükunokáink is rég halottak lesznek. Ami a legrosszabb esetben akkorra történhet az a bevándorlás miatti káosz. A "menekültek"
2015. jún. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Koplárovics Béci ***** válasza:
66%

Csúszik? Múlt héten még szeptember 21 volt...

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__egyeb-kerdesek__6972..

2015. jún. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Igen én is olvastam a szeptember 21-et...de én sok videóban 22-28-at láttam meg olvastam....

Valaki (egy videós) azt mondja hogy ez Július 7.-én fog kezdődni (Hogy mire gondolt nem tudom mert angolul volt és még hadart is!)

2015. jún. 29. 16:13
 5/14 anonim ***** válasza:
24%

Az ezósok:

Igen, jön a világvége, a reptoidok összefogtak a krixkraxiakkal, lumbulábiakkal, poloskoidokkal meg a glükokortikoidokkal, és egy HATTTTALMAS flottával elindultak hogy gyarmatosítsák a Földet és lelézerágyúzzák az emberiséget, jaj nekünk, fussunk, meneküljön mindenki szerte-szana stb.


A hivatalos verzió:

5 milliárd év múlva a Nap felfúvódik vörös óriássá és szénné égeti a Földet.

2015. jún. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem biztos hogy szénné égeti! Mert spektrumon láttam,hallottam, hogy el is lökheti magától a földet!
2015. júl. 1. 15:32
 7/14 anonim válasza:
Már meginz egy világvége baromság? 2012 december, most meg 2015 szeptember... Besz*rok! Már unom ezt az egész xart! Úgy se lesz semmi! Ezt a 2012-t is úgy felkapták... De amúgy mi a jó ebbe, hogy ilyen faxságokat találnak ki? Sok kis gyereket halálra ilyesztenek ezekkel! Emlékszem hogy féltem 2000-ben (vagy már nem emlékszek de 2000 környékén volt), hogy mondta a média, hogy itt a világ vége, aztán semmi nem lett! Bőgtem napokon át, aztán semmi nem lett, a 2012-eset meg már lexartam, mert tudtam, hogy úgy se lesz semmi, meg már nahy is voltam hozzá... Most meg ez... Lexarom... Aztán majd jön 2016, 2018, 2020... Akkora baromság
2015. júl. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Á, nincs mitől félni, a jóságos annunakik és plejádok megvédenek minket a gonosz krixkraxiaktól, poloskoidoktól és a többiektől is!
2015. júl. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az a kisbolygó méretű aszteroida messze a földtől halad el és amúgy meg ha netán közeledne is a tudósok már rég kifejlesztettek egy rakétakilövő állomást, hogy megakadályozzák, mert a mai tudománynak ez már semmiség. És egyébként ha olyat hallottál az egyik videóba h azt mondták h a NASA mondta h 2015 szeptember 24-én belecsapódik a földbe akkor téves, mert a NASA csak azt mondta, hogy viszonylag közel halad el, de azt nem, hogy belecsapódik....csak valamelyik nagyokos kiforgatta ezt hogy rémisszen meg embermilliókat.... Facebook-on is most egy olyan hülyeség terjed, hogy a NASA azt mondta hogy egy feketelyuk vagy mi a franc elnyeli a földet még ebben a hónapban, csak lefizették a NASA-t hogy ne adják a világ tudtára. BAROMSÁG! Hidd el nekem, nagyobb az esélye hogy a Hold belecsapódjon a Földbe szept. 24-én, mint sem egy kisbolygó...
2015. júl. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

XXYD!

Azt sem mondta a NASA, hogy közelben halad el. Azt sem mondta, hogy elhalad egyáltalán akkor egy kisbolygó. A NASA annyit mondott, hogy kitalálció ez a szeptemberes világvége, nincs mitőo félni. Jah meg ha világvége lenne, akkor azt már évekkel ezelőtt jelezné a NASA, mert olyan fejlett a technika, meg hát egy aszteroida semmiség a mai technikának, több módszer is van, amivel el tidnák hárítani, vahy elpusztítani az aszteroidát, csak olvassatok utána.

2015. júl. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!