Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek csalás az ötös lottó?

Szerintetek csalás az ötös lottó?

Figyelt kérdés

Személy szerint én csalásnak tartom több okból is.

-Ha a 90 golyóból 1 et elveszünk akkor csak 4es lehet.Ezt senki sem veszi észre.

Ötös lottó nyerteseiről semmit sem tudunk,mióta elektronikus lett soha.Mint ha nem is léteznének azok a személyes pedig pár ember azért nyert elvileg és akkor csapot papot othagy mimdent és barátokkal se beszél többet? Mert csak ez magyarázza az hogy a bárátok nem mondnák el senkinek.Márpedig a pletyka az terjed.Szóval furcsa hogy soha semmit sem hallunk rólunk.

- A 6os lottó sokkal többször nyerik meg,nagyom sokra emlékszek pedig ennek kisebb az esélye mint az ötösnek.Ez mivel magyarázható?

Szóval az a baj hogy annyi a furcsa tényező hogy nem igaz.Még az 51es körzetről is többet tudunk.Szóval lehet hogy a nyereményt beforgatják valahogy a könyvelésbe vagy mindig a cég fejese nyerheti meg?

-Még egy apró dolog,szinte semmelyik nyertes nem jelentkezik a nyereményért vagy 1-2 hónap múlva.Ennek mi értelme? Ki az a hülye akinek átfúj a szél a házán és nem megy az ingyen pénzért,mi meg ha nyerünk 10e ft-ot már futunk is a lottózóba.Szóval áhh nagyon furcsa.Nektek mi a véleményetek?



2015. júl. 1. 22:14
1 2 3 4
 21/32 Kinga._ válasza:
33%
Szerintem is csalás. Az elektronikus rendszerrel ki kalkulálják azt a számot amit senki nem jelölt be és azt a golyót kiveszik. Ha mégis mind a 90 be van jelölve egy-egy szelvényen akkor van egy telitalálatos. De ez nagyon ritka.
2021. ápr. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

Teljesen kizárt a csalás, de aki az észérveknek nem hisz, annak felesleges beszélni.

Sem érdeke nem fűződik senkinek hozzá, sem technikailag nem manipulálható.

2021. ápr. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 xywq válasza:
33%

Tudjuk, hogy amíg az ötöslottót kézzel húzták, gyakrabban nyertek az emberek, mint manapság.


Ebből következik, hogy mióta számítógépes rendszerrel működtetik a sorsolást, megnehezítették a dolgunkat.


Azt is tudjuk, hogy amikor a lottózóban illetve online leadjuk a szelvényeinket, az általunk megjátszott számok bekerülnek ebbe a számítógépes rendszerbe.


Egy computernek nem nagy kunszt megoldani azt a matematikai egyenletet, amely kidobja nekünk a legkevesebbszer vagy egyáltalán nem megjátszott számokat; vagy inkább számsorokat!


A többi már csak a technológia dolga.


Az én feltevésem szerint minden golyó bekerül a gömbbe. Ezt tanúsítják is az ott jelenlévők, akik hitelesítik a sorsolást.


Szerintem nincsenek fagyasztott golyók, meg mindenféle butaság, amit eddig már hallottunk feltevésként.


Szerintem a mágnesességben van a titok.


Úgy gondolom, hogy a gömb és a számítógép össze van kapcsolva egymással.

A legkevesebbszer vagy egyáltalán nem megjátszott számvariációt fogják kisorsolni.


Nem látjuk bekapcsolni a gömböt, amint összekeveri a számozott golyókat. Tehát távirányítással működik a sorsolás.


Ugyanígy a távolból (ahol az a bizonyos központi számítógép található) be tudják kapcsolni azt az elektromágneses készüléket, ami magához vonzza a megfelelő számozású golyót.


Csupán egy gombnyomás! Távirányítás és elektromágnesesség!


Tehát ott pattognak eszeveszetten a golyók a gömbben.

Olyan sűrűn és gyorsan pattognak, hogy nem is vesszük észre, amikor

bekapcsolják a mágnest az adott sorszámmal rendelkező golyóhoz.

Azt "beszippantja" a gép a plexi csőbe, majd pedig bezár a lyuk, hogy ne essen vissza a golyó (lásd: EuroJackpot. Ötöslottó sorsolást már évek óta nem néztem, de hasonló a szisztémájuk) aztán kigurul a mellette lévő plexi vályúba.

Ezt ismétlik, ahányszor csak szükséges a különféle lottósorsolások alkalmával.


Egyszer észrevettem, hogy egy golyó bepattant a fenti lyukba (EJ), de vissza is esett a gömbbe. Tehát nem ahhoz volt bekapcsolva a mágnes. Viszont a következő, ami bent maradt, szinte látszott hogy a mágnes magához vonzotta, a cső szinte "beszippantotta".


A különféle lottósorsolásokat nem nevezném csalásnak.

Inkább csak azt mondanám, hogy megnehezítették a dolgunkat azzal, hogy leszűkítették a nyerési esélyeinket.


Ez jól látszik a Skandináv lottónál, ahol még mindig van kézi sorsolás is; sokkal gyakoribb a nyerés lehetősége. Emiatt persze nem tudnak milliárdok halmozódni, de sokkal gyakrabban van telitalálatos a Skandináv lottón, mint bármelyik másik lottósorsolás esetén.

Én inkább ezzel játszom, hiszen a kevesebb néha több!;)

2022. máj. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 xywq válasza:
0%

Egyébként, ha 90-86-ot elveszel, csak akkor lehet abszolút 4-esed ☝️😃


89 golyóval még mindig rengeteg 5-ösöd lehet az Ötöslottón! 😅

2022. máj. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 xywq válasza:
0%

Itt egy igaz történet:


[link]

2022. máj. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

Amikor a szorgalom és a hülyeség kéz a kézben jár.

7 éves a kérdés. Azóta igen hosszú írások kerültek itt ki, amelyek részletekbe menően elemzik, leírják az egészet. Két szóban a lényegük, hogy nem lehet.

Felesleges volt most ideböffentened ezt a sok sületlenséget.

2022. máj. 18. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 Laac2 válasza:
Nem a húzásnál lehetne elkövetni csalást, de például ha nincs telitalálat akkor könnyen lehet utólag "csinálni" egyet. Most hogy a narancsos főügyész feleségét beválasztották a vezetőségbe. Ahogy az EU- s pénzeket is kezelik, nem lenne meglepő hogy annak adnak nyereményt akinek akarnak, és ha netán valaki eltalálja, akkor még 40 telitalálatot odatehetnek. Ez persze csak feltételezés.
2023. ápr. 28. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

27. Én sem csípem ezeket, de képtelenség csalni.

Ezen felül nem is érdeke senkinek.

2023. ápr. 28. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim válasza:

Az ötös lottó gépi húzása tökéletes lehetőség a csalásra. Én egy SMS, vagy eMail üzenettel oldanám meg, amikor már milliárdos a nyeremény.


A gépkocsinyeremény sorsolásnál másképp oldották meg. Ott letiltják az összes könyvet, kihúzzák a 3-4 gépkocsit, majd visszaérvényesítik az összes többit. Az egyik ismerősöm könyve beragadt a letiltásba. Így derült ki a turpisság.

2023. nov. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim válasza:
Javítom: Ott letiltják az összes könyvet a nyerni jelölteken kívül, és kihúzzák a bent maradt 3-4 gépkocsit, majd visszaérvényesítik az összes többit. Az egyik ismerősöm könyve beragadt a letiltásba. Így derült ki a turpisság. A panaszt a bankfelügyelet lesöpörte. Az OTP védett...
2023. nov. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!