Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Átírná ezt az idézetet nekem...

Átírná ezt az idézetet nekem angol nyelvre valaki? Próbáltam angolra lefordítani, de nem vagyok biztos magamban.

Figyelt kérdés

Egy nagy királynő soha nem ijed meg semmitől, hanem emelt fővel néz szembe minden nehézséggel.


A big queen never sit up of anything, but to face with raised head all difficulty.



2015. júl. 2. 13:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Én egy kukkot nem tudok angolul, de a big queen nagytestű, hatalmas testalkatú királynő. Great szerintem jobban illik ide.
2015. júl. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez így teljesen rossz. Az első mondatrészben a ragozás lemaradt (ige végére s), #1-nek igaza van abban, hogy a big ebben a mondatban nem jó, mert az a méretre vonatkozik.

A 2. mondatrészben "to face" helyett "faces" kellene, a nehézségeket többes számba kell tenni (all difficulties), és a "with raised head"-nek a mondat végén a helye.

2015. júl. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 SándorÚr ***** válasza:

húúú én még csak most kapisgálom az angolt én valahogy így adnám elő:

A great Queen never afraid from nothing, walking tall and her face looks with every problem.

2015. júl. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom! :)
2015. júl. 3. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!