Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A mamám elolvasta a naplómat...

A mamám elolvasta a naplómat ás veszekedés során elővette amit írtam mit tegyek?

Figyelt kérdés

#mama #elolvast #naplómat
2015. júl. 3. 22:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg elrejteni a naplót. Nincs semmi köze hozzá. :/


Meg ha nem veszi észre kutasd át a szobáját, hogy nincs-e másolat vagy vmi. Ha ő kutakodottt, neked is van hozzá jogod. ;|

2015. júl. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csúnya dolog más naplóját elolvasni - csak akkor lehet, ha a gazdája odaadja. Hibázott a mami. Esetleg figyelmeztetheted: nem illik más naplóját olvasni és kutakodni a személyes dolgai közt. Jó hogy írsz naplót, esetleg hord magaddal, ha nem tudod elzárni.
2015. júl. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sosem értettem, miért írnak az emberek naplót. A logika azt diktálná, hogy az ember - ha nem muszáj - nem csinál maga ellen semmi kompromittálót. A lényeges dolgokra úgy is emlékszel, a többi meg úgy sem érdekes.

Ha már megtörtént a baj, nem sokat lehet tenni. Anyukádat valóban szembesíthetnéd azzal, hogy baromira nem szép dolog, amit csinált. Esetleg megkérdezheted, hogy ő hogyan érezné magát, ha a legszemélyesebb, gondolatait, dolgait valaki kiteregetné. Hogy nem érezné-e magát kínosan, kiszolgáltatottnak. Ha ebbe nem gondolt bele, akkor legközelebb gondolkodjon, mielőtt cselekszik. Ha belegondolt, akkor annál rosszabb, mert szándékosan akarta ilyen kellemetlen helyzetbe hozni a saját lányát, ami valószínűleg rosszabb, mint amit a naplódban olvashatott.

Én a helyedben elégetném a naplóimat (látványosan, ezzel is burkolt szemrehányást téve az azt illetéktelenül olvasgató személynek), és a jövőben hanyagolnám a naplóírást. Illetve, "bizalmam jeléül" a közeljövőben a lehető legkevesebb információt osztanám meg magamról az illetővel szemben. Éreztetve ezzel, hogy eljátszotta a bizalmadat.

2015. júl. 4. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondd azt neki, hogy direkt írtál valótlan dolgokat a naplódba, mert tudtad,hogy egy gerinctelen féreg, aki kutat a holmijaid között, de kíváncsi voltál, van-e akkora gyökér, hogy még a naplódba is beleolvas.
2015. júl. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ez teleg kelemetlen enis atmentem hasonlo dolgon rejtsed el es ha megis megtalaja akor nem tudom irjal kodoltam.hogy csak te tudjad elolvasnI
2016. márc. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!