Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » JÓfogáson vettem 1gb-os vga-t...

Party00 kérdése:

JÓfogáson vettem 1gb-os vga-t de mikor bele raktam a gépbe csak 64mb os volt ilyenkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
2015. júl. 15. 14:57
 1/4 anonim ***** válasza:
nem vásárólsz bizonytalan helyről...
2015. júl. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem én hogy nem vásárolok bizonytalan helyről.. De ilyenkor esetleg lehet valamit tenni?
2015. júl. 15. 15:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Meg kéne nézni a videokártyán lévő chipet, hogy mi van ráírva. Aztán a gyártó honlapján meg lehet nézni, hogy mekkora memóriával gyártották a kártyát.

Ha biztosan kompatibilis a gépedbe, és gyárilag van benne 64MB memória a hirdetett 1 Giga helyett, akkor több lehetőség is van.


Felvenni a kapcsolatot az eladóval, hogy küldje vissza a pénzt és te visszaküldöd a kártyát, mert nem tudja a meghirdetett 1 Gigát.


Ha az eladó kicseréli a kártyát a meghirdetettre, vagy visszaküldi a pénzed és te visszaküldöd a kártyát, akkor keress megbízhatóbb eladót.


Ha nem akarja kijavítani a stiklit, akkor a rendőrséghez illetve a fogyasztóvédelemhez is fordulhatsz jogorvoslatért.

2015. júl. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Zsozsó válaszol válasza:

Szia!


Elsősorban azt tudjuk javasolni, hogy vedd fel az eladóval a kapcsolatot és jelezd felé a problémát.

Amennyiben nem sikerülne vele megegyezned, írj az ugyfelszolgalat@jofogas.hu e-mail címre minden rendelkezésedre álló adattal.


Üdv.:

A Jófogás.hu csapata

2015. júl. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!