Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy perben, ha észrevesszük,...

Egy perben, ha észrevesszük, hogy a bíró elfogult az alperessel szemben, szóvá lehet tenni?

Figyelt kérdés
Volt férjemmel pereskedem, maradandó sérülést okozott, ami miatt elveszítettem munkám,... A pert lezárta a bíró azzal az indokkal, hogy elévült. Amit fellebbeztem, és másodfokon megnyertem, így vissza lett adva a bírónak újból. Ez biztosan zokon vette, mert rögtön azt vettem észre, hogy arogáns velem és a képviselőmmel szemben is. Házasságom alatt volt férjemnek sikerült kikészítenie, kórházba is kerültem. Tehát vannak diagnózisaim. Vizsgáltattak már elmeszakértővel, pszichológussal, tanúnak beidézték a kezelőorvosomat. Mindenből az derült ki, hogy én egy bántalmazott nő vagyok, a legnagyobb problémám pszichésen a depresszió, amit a volt férjem okozott. Azt szeretnék mindegáron bebizonyítani, hogy nekem van olyan pszichés bajom, ami okot adott a volt férjemnek arra, hogy rendszeresen bántalmazzon, testileg, lelkileg. Volt férjemnek nincs semmi orvos által leírt diagnózisa, viszont én beadtam egy olyan beadványt, amiben kifejtettem, alátámasztotam azt, hogy ő paranoid, és pszichopata. Volt olyan orvos, aki ezt kimondta, de a legtöbb csak célzott rá. Ebben én nagyon biztos vagyok!!! A bíró ezt a beadványt úgy könyvelte el pl. hogy ilyet, csak egy beteg ember írhat le, ellenem fordította. A kezelőorvosomból is mindenáron azt akarta kihozni, hogy nekem olyan bajom van, ami okot ad a volt férjemnek, hogy rendszeresen megverjen. A doktornő többször kijelentette, hogy nem vagyok elmebeteg, inkább az a bajom, hogy amikor vita kezdődik, én csendben vagyok, magamba folytom az indulataimat. Az utolsó tágyaláson a képviselőm nem volt végig, a bíró folyamatosan olyan megjegyzéseket tett, ami az aperesnek kedvező, nem engedte elmondani amivel megtudtam volna védeni magam,... Annak ellenére, hogy nagyon nem merek szólni, most úgy érzem, ki kell tálalnom, nem tudom mennyire hátrányos ez nekem. Szerintem el fogom veszíteni a pert, amit persze fellebbezni fogok akkor, és én úgy gondolom, ez, ami az utolsó tárgyaláson is történt, nem árt, ha benne lesz az anyagban. Tudom, hogy ilyet nagyon nem szép dolog leírni, de az is lehet, hogy később fel tudom használni. Leírhatom én azt, hogy elfogult a bíró?
2015. júl. 18. 14:40
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!