Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy szerezzek új barátokat a...

Leónetta-Lolita kérdése:

Hogy szerezzek új barátokat a gimiben?

Figyelt kérdés
Most jártam ki az általánost és most mennék a gimibe, csak, hogy az általánosban nem voltak barátaim, akikkel megbeszélhetek mindent, elmehetek bárhová, és tudom, hogy igaziak. És most ahová megyek gimibe, a régi osztálytársaimból lesznek vagy öten, akik velem egy osztályban lesznek. Szóval, szerintetek, hogyan tudnék beilleszkedni a gimiben, de úgy, hogy ne a régi osztálytársaimmal legyen, igaz csak két lány lesz közülük ott. Szerintetek az évnyitón mit csináljak? Oda menjen valakihez, vagy valakikhez, de mit mondjak neki? Am én az általánosban kicsit visszahúzódó voltam, lehet ez volt a baj, de most jobban akarom csinálni. Szóval mit csináljak a legelső nap? Vagyis az évnyitón?

2015. júl. 19. 05:06
 1/3 anonim ***** válasza:
65%

Tévhit, hogy ez úgy működik, hogy "szerzel" barátot!

Szerezni, kicsikarni ezt a kapcsolaot nemlehet.

Először legyenek ismerőseid és majd a sokszori beszélgetések után kiderül, ki az közülük, akikkel olyan gondolataitokat is megoszthatod -és viszont-, amit másokkal nem.

2015. júl. 19. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szarj a placc közepére egyből megismer mindenki.
2015. júl. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Köszönj nekik , csevegj Velük egy kicsit aztán csak figyelj az évnyitóra, utána ahogyan érzed, én egész végig csöndben voltam , aztán már az első hónapban már mindenkivel beszelgettem stbstb ... Érted :D Ha bármi kérdésed van, Írj 👆
2015. júl. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!