Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Olyan van, hogy vki megöregszi...

Olyan van, hogy vki megöregszik az anyukája mellett?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok (lány), állítólag szép..XD 10 éves korom óta ki sem akarok mozdulni a házból, csak anyu mellet vagyok, meg magamba zenét hallgatok.Soha nem voltak barátnőim, fiúm még egy se volt mindet leköptem,meg nekik mentem ha járni akartak.olyan vagyok mint ha nem is ebbe a világba élnék...pfffff valahogy nem illek bele a környezetbe.
2010. márc. 5. 15:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
...Akkor szerintem épp itt az ideje,hogy elkezdj élni!Biztos nem véletlenül tetted fel ezt a kérdést!Normális fiúk is vannak,ha elég kitartóan figyelsz:)Nem érdemes a szép éveidet bezárva tölteni.De ha jól érzed magad,csináld:mindennek eljön az ideje.
2010. márc. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

én ismerek valakit majdnem 40 éves és a szüleivel él


(én szívesen járnék veled)

16F

2010. márc. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Persze hogy van! Az olyanok akik ilyen kérdéseket tesznek fel! :)
2010. márc. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Vicces hogy teljesen ez van velem is :)
2010. márc. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

És még korban is megegyezünk..

Lehet álmomban írtam ezt a kérdést, ezért nem emlékszek rá..

2010. márc. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy az ilyenhez közeledni sem lehet. Én meg olyan vagyok, hogy nem erőlködök ilyesmin, tehát valószínű hamar otthagynálak.
2010. márc. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
itt az ideje h válts :) gimis vagy nem? és nem mész bulizni a többiekkel? nem vonz a társaságuk vagy mi?
2010. márc. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem, mert engem nem érdekel, az hogy ott egymást tapizzák
2010. márc. 6. 12:18
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor tapizzon anyád, és ne írjál ilyen kérdést! Ha annyira változtatni akarsz, és szar így (márpedig azért írtál be ide), akkor tedd azt!! És ne sírjál! Vagy éld le az életedet anyáddal.
2010. márc. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem muszáj ilyen korban bulizni, de azért legalább egy jó barátnőd lehetne, akivel tudsz találkozni, együt hülyéskedni.

De az is lehet, hogy van oka, amiért nincsenek barátaid, a kommentjeid stílusából.

2010. márc. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!