Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Violetta live! Tudnátok segíteni?

Violetta live! Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Olvastam egy interjút Tinivel, amiben azt mondta, a hotelek, amikben megszállnak nem fényűzőek, de közel vannak a fellépés helyszénéhez. Utána néztem az Arénához közeli hoteleknek: Danubius, Green, Ében. Én nem vagyok Budapesti, évek óta nem is jártam ott, de aki járatosabb ebben, az segítene? Csak hogy nem hagytam-e ki egyet, ami szóba jöhet, vagy van-e olyan, amit kizárhatnánk. Légy szí segítsetek, és kiderülhet, hol szállnak meg.

2015. júl. 21. 19:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Szius! Én még a Boutique Zara Hotelre gondoltam, mivel olvastam, itt a gyakorin, valaki írta. Nem vagyok benne biztos, mivel bizonyítékot nem adott. Mindenesetre amiket felsoroltál, azok szóba jöhetnek, érdemes lenne megnézni őket. Én is nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon-nagyon meg szeretném tudni,hol szállnak meg Tiniék. :((

Mindenesetre követem őket mindenhol, ahol csak tudom, hátha valami kiderül. Utólag itt, a válasz végén, én is megkérném azt, aki tud valamit, válaszoljon, esetleg küldjön privátot.

2015. júl. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Ibisz, Novotel, Veritas. Ezek vannak még közel.

Igen, a Zarát én is láttam-

2015. júl. 22. 15:36
 3/20 anonim ***** válasza:

Higgy nekem ,az nem szempont hogy közel van az arenahoz mert en voltam Milánóban Violetta Liveon es az aréna körül rengeteg hotel volt tobb ezek közül 4 csillagos de a szereplők nagyon messze szálltak meg..... A belváros közepén egy öt csillagos hotelban. ( az aréna viszonylag a külvárosban volt.

En azt javaslom mindnekinek hogy csak az 5 csillagos hotelket vegyetek figyelembe.

2015. júl. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Köszönjük előző!! :)
2015. júl. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Violetta fanok! :D

Ha megtudjuk hol szállnak meg,nem hagyhatjuk ki hogy ne menjünk oda:D Nagyon sokan össze kéne gyűlnünk és énekelni a hotel előtt Violetta dalokat,stb. Biztos hogy Tiniék soha nem felejtenék el Magyarországot :D

Elkell érnünk hogy Tiniéknek a Budapesti koncert legyen a legemlékezetesebb!! A koncrten is tegyük oda magunkat! Az összes dalt végig énekelni hangosan,stb.!! :D :D

2015. júl. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Hát ez egy nagyon jó ötlet, de előbb ki kell deríteni, hogy hol szállnak meg. :D És az a baj, hogy hiába követjük őket pl. twitteren, attól még nem teszik ki a hotel logóját.
2015. júl. 24. 04:29
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Okés!! :-) Leonettayjortini ezek jó ötletek.

Én arra, gondoltam, hogy a miközben Tiniék a koncert alatt szólnak pár szót angolul (az En gira, Tienes el talento és Euforia után) megbeszélt időpontban mindenki szivecskét formáz a kezéből, vagy feltart egy lapot, azzal a felirattal, hogy ,,Forever". Ki kéne találnunk valamit, hogy Tiniék megjegyezzék Budapestet, leonettayjortini-nek igaza van!!

Ui.: Ha valaki kideríti (akár a koncert napján is) kérem azonnal írja ki a gyakori kérdésekre!! Sok mindenki álmát váltaná valóra..

2015. júl. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Ez a szívecskés jó ötlet, már csak ki kéne írnia az összes magyar V-rajongó oldalra. De komolyan. Meg az sem lenne rossz ha biztos repülővel jönnének, és kimennénk a reptérre. :)
2015. júl. 24. 14:16
 9/20 anonim ***** válasza:

Ez a szíves ötlet nagyon jó ! :D

És tényleg ahogy megtudja valaki hogy hol szállnak meg ,írja ki :) Vagy bármilyen infót megtud akkor is :D Meg tényleg amikor az Euforia után beszélnek,bekell kiabálni hogy Te amo vagy valamit :) Mondjuk az tuti hogy én legjobban Jorge-nél fogok sikítani vagy valami :D És a Te esperare-t várom a legjobban :D De attól még az összes dalt ÉNEKELJÜK HANGOSAN EGYÜTT !! :D

2015. júl. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Oki! Akkor a szivecskés ötlet mehet, HANGOSAAAAN énekelni, meg meglepni őket, akár a reptéren, akár a hotel előtt. De ne úgy lepjük meg őket, hogy ,,wá, Tini, szeretlek, adj egy autogramot!", hanem adjunk nekik egy kis ajándékot (karkötő,magyarország zászlója kicsiben stb..) és utána kérjünk fotót meg autogramot :))
2015. júl. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!