Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Létezik olyan 23 évnél idősebb...

Létezik olyan 23 évnél idősebb férfi, aki hisz az ikerláng-párok létezésében?

Figyelt kérdés

(vagy úgy egyáltalán bármennyi idős hím)


Ha igen, miért? Ha nem, miért nem? Ha lehet, ha nem lehet, fejtsétek ki bővebben! Köszönöm.



2015. júl. 29. 00:20
 1/6 Zola18 válasza:
100%

Vettem a fáradságot így késő éjszaka és utánanéztem mi is ez mert kíváncsivá tettél. Ezelőtt még nem hallottam ezt a kifejezést. És a kérdésedre válaszolva nekem az a véleményem erről hogy ezek az "ikerláng-párok" csupán szimpla szerelmespárok akik -mint zsák a foltját- megtalálták egymást. Túl van magyarázva. Persze egy ember akkor lesz teljes ha van mellette valaki de ez a valaki bárki lehet. Az ember addig keresgél amíg nem talál egy olyan társat aki megfelel neki. Szóval én nem az ikerlángomat keresem hanem szimplán egy társat aki elfogad engem és én is őt. Hogy ezt ki hogyan hívja az nekem teljesen mindegy. :)


F/24

2015. júl. 29. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

én hiszek benne,és már találkoztam is Vele.Leírhatatlan érzés volt!...*-*

most egy nálam jobb pasival jár...

megjegyzés: biztos vagyok,hogy ő is érzett valamit,talán ezt

2015. júl. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtök válaszát. :) Második, szerinted ha ő is ugyanúgy érzett, ahogy te, miért van most mással és például miben jobb az a pasi nálad?
2015. júl. 31. 21:03
 4/6 anonim válasza:
Létezik. Írt is Neked. :)
2015. aug. 1. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
2-es vagyok.Nem tudom,csak érzem,ennyi.Egyszerűen jobb képű nálam.
2015. aug. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Az még nem törvényszerű,hogy attól,hogy érzett valamit,még össze is jövünk...Talán félt kezdeményezni,vagy rám várt.Én nem mertem nyitni felé,csak barátként.Jött egy vagányabb srác és lenyúlta.Onnantól kezdve rá fókuszált,és elhalványultam.

Attól még tudat alatt benne lehet az az érzés/gondolat,hogy egy különleges személy vagyok neki..Csak láttam a szemében,hogy ő is érez valamit irántam.Nem feltétlenül szerelemre gondolok. :)

2015. aug. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!