Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan változtathatnék rajta?

Hogyan változtathatnék rajta?

Figyelt kérdés
Úgy érzem pszichopata vagyok. Antiszociális vagyok már évek óta. Kezdem azt érezni hogy nincs lelkiismeretem. Az érzelmeket nem tudom értelmezni meg nem érdekel. Valószínű 24 évesen ez is oka hogy csak egy kapcsolatom volt, és az is nagyon rövid. Ha felidegesítenek közveszélyes vagyok és ölni is tudnék akár. Nem vagyok empatikus, nem szeretem a nyugdíjasokat stb... Nem érdekelnek sőt már inkább utálom őket és hasonló szociális ellátottakat. Abszolút antiszociális vagyok. Sokszor hazudozom hogy elérjem a célom. Nincsen normális emberi kapcsolatom. Most úgy érzem csak azért élek hogy legyen egy luxusautóm és beparkoljak a rokkant parkolóba keresztbe. (és ez nem vicc, ez komoly)

2015. aug. 1. 16:47
 1/5 anonim válasza:
Nezd meg ezt a filmet : a lany kilenc parokaval . (Amugy rossz forditas az igazi cime az h ma szoke vagyok ) . Az a bajod h nem ertekeled az eletetet es nincs peldakeped . Szerintem .
2015. aug. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Van példaképem. A fegyvernepper című film főszereplője akit Nicolas Cage játszik.
2015. aug. 1. 17:19
 3/5 A kérdező kommentje:
Meg fogom nézni a filmet amit kiírtál, ezt megígérem.
2015. aug. 1. 17:19
 4/5 anonim ***** válasza:

Néha én is így érzek. Nagyon hangulat változékony ember vagyok. Van amikor egésznap azon gondolkodom, hogy a világon hogyan segíthetnék, viszont valamikor nem érdekel, utálok mindent, Mindenkit olyankor nincsenek érzéseim belerugok akarkibe. Ha felidegesítenek török-zúzok.

Lehet elmebeteg vagyok.

2015. aug. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen. Van hogy nekem is vannak jóérzésű gondolataim. Aztán meg csalódok és szarok mindenkire. Sőt utálom az embereket.
2015. aug. 4. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!