Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem látom magam nőnek?...

Miért nem látom magam nőnek? Hogyan változtathatnék rajta?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok,és egyáltalán nem érzem magam nőnek.Ennek szerintem legfőbb oka az,hogy van rajtam 15 kg felesleg(amit sajnos egyenlőre betegség miatt nem tudok leadni)Már szinte nem is sminkelem magam,nem lakkozom ki a körmömet,nem vasalok hajat és semmit sem csinálok.Utálok tükörbe nézni,érzem,hogy ronda vagyok.Ráadásul a hajamat is le kellett vágatnom,ami most az államig ér csak,és ez is rontott az önbecsülésemen.És mivel híztam,mindenhol striás lettem,még a karomon is,így rövidujjút sem merek felvenni,és mivel a cicim is olyan lett,a kivágott fölső sem jöhet szóba.Egyfolytában farmert viselek kerekkivágású felsővel és sportcipővel,szürke.fekete-fehér színösszeállításban.Már az sem tudom,hogy mi az a nőies öltözködés.

Kérlek adjatok tanácsot,hogy és mit változtassak,mert lassan kezdem elérni a padlót :(


2010. okt. 3. 19:40
 1/1 vutang40 válasza:

Szerintem a 15 kiló nem annyira katasztrófa. A farmer jó választás de nem mindegy hogy milyen, mert van olyan ami a kiemeli a nők formáját. Hogy nem érzed magad nőnek, hmm, lehet úgy mégy az úton mint egy harckocsi, ne hari érte. Próbálj változtatni a menéseden, ne lépj nagyokat, próbálj kisebbeket lépni, ez is csinosít. Ne vasald a hajad, ne fesd a hajad, mert ha hiszed ha nem a pasik kilencven százaléka még mindig a természetes szépet keresi, nem ezt a sok elkényeztetett vigyorgó segget akikkel tele vannak a városok. Lemerem fogadni hogy a korod beli srácok beszólogatnak, ezért sem érzed, hogy nő lennél. Öltözz fel szépen, jó farmer stb....és meglátod hogy egy kicsit idősebb palik mind utánad fognak fordulni.

És emlékezz....a 15 kiló nem sok, szinte észrevétlen

2010. okt. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!