Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek, miért van ez az...

Devil *_* kérdése:

Mit tegyek, miért van ez az érzésem?

Figyelt kérdés
Megnéztem a Kaleido Star c. animét és nagyon megtetszett ez az artista dolog, sőt olyan érzésem is volt, hogy olyan akarok lenni, mint a főszereplő (Sora). De arra jutottam, hogy nem lennék valami jó, mert hiába jók a jegyeim (amúgy nyolcadikba megyek) tesiből a kézen állás meg hasonlók nem nagyon mennek (spárga sem). Nem tudom, hogy miért váltott ki ilyen érzést egy anime, hogy ennyire megszerettem és , hogy artista szeretnék lenni?

2015. aug. 2. 13:45
 1/1 anonim válasza:

Gondolom már kicsit elkéstem,de azért még válaszolok:)

Nekem is volt hasonló érzésem ezzel és más táncos vagy színpadról szóló sorozattal/filmmel kapcsolatban. Ez csak azért van mert meghozza a kedved ahhoz,hogy szerepelj hiszen ezt látod a képernyőn is. Hamar elmúlik,ennyi idő alatt szerintem veled is így történt:D

2015. nov. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!