Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben?

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Elég komoly dologról kellene döntenem, szeretnék segítséget kérni, hogy ti mit tennétek a helyemben. Az a lényeg, hogy a barátom kint dolgozik Angliában és szeretné, ha kimennék hozzá. Én is szeretnék, hozzá kimenni csak én védőnőnek tanulok, még ezenkívül van 3 évem, de a védőnői állás elég rossz és a fizetés sem a legjobb.. ha kint bejönnek a dolgok úgysem jönnék vissza Magyarországra ott kint meg semmit nem érek vele, így vissza kell fizetnem az elpazarolt féléveket illetve ha el is végzem az iskolát visszakell fizetnem a tandíjat igy most lenne ésszerűbb abbahagyni. Csak ott van a pakliban hogy lehet még sem ugy lesz ahogy elterveztük és ezért úgy beszéltük hogy egy fél év passzívra átteszem magam és meglátjuk hogy alakulnak a dolgok. Csak itt a fő probléma a szüleimmel van sajnos ők nagyon ellenzik a dolgot. Nem tudom mit csináljak velük hogy megértséka dolgokat. Nekik sem akarok rosszat de ugy érzem hogy boldog csak akkor lehet ha megpróbálom Angliában. Szerintettek megéri feladni az iskolát azért, hogy kimenjek külföldre? A normális válaszokat előre köszönöm! :)
2015. aug. 2. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Én nem mernék kockáztatni. Ismerősöm tesója hasonló helyzet most hagyta ott a sulit, azóta visszakényszerült ide, szült egy gyereket egy roma palinak és éheznek.

Szerintem hallgass a szüleidre! Járd ki a sulit és utána Anglia. :)

2015. aug. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bocsánat, elírtam! Ott hagyta a sulit pár éve hasonló helyzet miatt, de aztán visszakényszerült Mo-ra, most éheznek.

A telefon érintő panelja nem a legjobb.

2015. aug. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Azzal, hogy passzívra teszed a félévedet/évedet, és teszel egy próbát külföldön, szerintem nem vesztesz semmit.

Ha bejön a dolog, akkor maradhatsz kint, ha meg nem jön be, akkor folytatod, ahol abbahagytad, egy jó adag önállósági tapasztalattal a hátad mögött.

Úgy tűnik a leírásodból, hogy a védőnőség nem álmaid hivatása, (lelkesedés nélkül védőnősködni pedig igencsak kínlódós) így akár egy év haladékot is jelenthet a kintlét, hogy esetleg rágyere, mit is szeretnél csinálni valójában, ha mégsem maradnál kint.

2015. aug. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2015. aug. 2. 22:45

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!